Szerdai sport: Szlovénia ellen lép pályára a női kézilabda-válogatott az EB-n

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és vízilabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

VB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
11.00: Szaúd-Arábia–Horvátország (Rijád)
16.30: Arab Emírségek–Argentína (Abu-Dzabi)
18.00: Omán–Németország (Maszkat)
18.00: Lengyelország–Chile (Varsó) (Tv: Sport2)
20.30: Mexikó–Svédország (Girona)

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
14.00: Moldova–Azerbajdzsán
14.00: Üzbegisztán–Kazahsztán
18.00: Andorra–Ausztria (Tv: Sport1)
18.00: Ciprus–Bulgária
18.00: Csehország–Feröer
18.00: Koszovó–Örményország
19.00: Gibraltár–Liechtenstein
19.00: Törökország–Skócia
20.45: Albánia–Olaszország (Tv: Sport2)
22.00: Peru–Paraguay

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Női Európa-bajnoki selejtező
A1-csoport
17.30: Magyarország–Románia, Budaörs

DARTS
Grand Slam of Darts, Wolverhampton
20.00: nyolcaddöntő (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, I. CSOPORT (Ljubljana)
15.30: Magyarország–Szlovénia (Tv: M4 Sport)
18.00: Horvátország–Svédország (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Dánia (Tv: M4 Sport)
KÖZÉPDÖNTŐ, II. CSOPORT (Szkopje)
15.30: Románia–Németország
18.00: Hollandia–Montenegró
20.30: Franciaország–Spanyolország

KOSÁRLABDA
NŐI EUROLIGA
4. forduló, A-csoport
17.00: Mersin (török)–DVTK-Hun-Therm

NŐI EURÓPA-KUPA
4. forduló
B-csoport
18.00: NKA Universitas PEAC–Beroe (bolgár)
F-csoport
18.00: SERCO UNI Győr–Maccabi Bnot (izraeli)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1175 (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
FÉRFI CEV-KUPA
1. forduló (a 16 közé jutásért), visszavágó
18.00: Fino Kaposvár–Volley Schönenwerd (svájci)
FÉRFI CHALLENGE-KUPA
1. forduló (a 16 közé jutásért), 1. mérkőzés
18.00: GreenPlan-VRCK–Maccabi Jeadim Tel-Aviv (izraeli)
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, 2023
A csoportok sorsolása, Nápoly

SZNÚKER
UK Championship, York
13.45 és 19.45: 2. forduló (Tv: Eurosport1)

TENISZ
ATP-VB, TORINO
14.00 és 21.00: csoportmérkőzés (Tv: Eurosport2)

ÚSZÁS
Rövid pályás országos bajnokság, Kaposvár

VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 2. fordulóból elhalasztott mérkőzés
20.00: BVSC-Zugló–Tigra-ZF-Eger
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. forduló, B-csoport
19.00: Sabadell (spanyol)–FTC-Telekom Waterpolo
20.00: CN Marseille (francia)–Genesys OSC

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók