Szerdai sport: Magyaroroszág-Franciaország vízilabda mérkőzés

Labdarúgás mellett többek között vízilabda, tenisz és úszás a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45: Qarabag (azeri)–Viktoria Plzen (cseh)
21.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Crvena zvezda (szerb)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Benfica (portugál)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45: APOEL Nicosia (ciprusi)–Djurgarden (svéd)

NB II
4. FORDULÓ
17.30: Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC, Sényő
17.30: Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.30: Dorogi FC–Szentlőrinc SE
17.45: ETO FC Győr–BFC Siófok
19.00: Diósgyőri VTK–FC Ajka
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Pécsi MFC
19.00: Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr
19.00: Békéscsaba 1912 Előre–MTK Budapest

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
17.30: BKV Előre–Karcag
17.30: BVSC-Zugló–Vasas II
17.30: Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II
17.30: Eger SE–Füzesgyarmat
17.30: Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II
17.30: Jászberényi FC–Sényő
17.30: Kisvárda II–Putnok FC
17.30: Körösladány–Tiszafüred
17.30: Pénzügyőr SE–Békéscsaba II
17.30: Tiszaújváros–Hatvan
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Ferencvárosi TC II–Honvéd FC II
17.30: Balassagyarmat–Makó FC
17.30: Cegléd–Szekszárdi UFC
17.30: Dunaújváros PASE–Szolnok
17.30: Iváncsa–Bánk SE
17.30: Monor–Hódmezővásárhely
17.30: MTK II–Majosi SE
17.30: Paks II–Kecskeméti TE II
17.30: PTE-PEAC C-Doki–FC Dabas
17.30: Újpest II–ESMTK
NYUGATI CSOPORT
11.00: Kelen SC–Puskás Akadémia II
17.30: Érd–Kaposvár
17.30: Gyirmót II–Balatonfüred
17.30: Mol Fehérvár FC II–Győri ETO II
17.30: Móri SE–Tatabánya
17.30: Nagykanizsa–Csorna
17.30: Teskánd–Zalaegerszeg II
17.30: VLS Veszprém–Budaörs
17.30: Zsámbék–III. Kerületi TVE
18.00: Bicske–Komáromi VSE

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

RÖPLABDA
Férfi Európa-bajnoki selejtező, 5. forduló, F-csoport
18.00: Magyarország–Grúzia, Riz Levente Sportcsarnok

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Úszás
9.00: előfutamok
női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 400 m gyors
női 4x100 m vegyes váltó
férfi 4x100 m vegyes váltó
18.00: döntők
férfi 50 gyors
női 50 mell
férfi 100 m hát
női 200 m pillangó
férfi 200 m vegyes
női 400 m gyors
férfi 400 m gyors
női 4x100 m vegyes váltó
férfi 4x100 m vegyes váltó
Műugrás
12.00: női toronyugrás, selejtező
13.50: vegyes páros, szinkronműugrás
14.57: női toronyugrás DÖNTŐ

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30: Hollandia–Japán
19.00: Magyarország–Franciaország

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók