Szerdai sport: A Real Madrid és az Inter is az életben maradásért küzd

Többek között labdarúgás, jégkorong és kézilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.00: Bayern München (német)–Salzburg (osztrák) (Tv: Spíler2)
21.00: Atlético Madrid (spanyol)–Lokomotiv Moszkva (orosz)
B-CSOPORT
18.55: Borussia Mönchengladbach (német)–Sahtar Doneck (ukrán) (Tv: Spíler1)
21.00: Internazionale (olasz)–Real Madrid (spanyol) (Tv: M4 Sport)
C-CSOPORT
18.55: Olympiakosz (görög)–Manchester City (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Olympique Marseille (francia)–Porto (portugál)
D-CSOPORT
21.00: Ajax (holland)–Midtjylland (dán)
21.00: Liverpool (angol)–Atalanta (olasz) (Tv: Spíler1)

NB II 
18. FORDULÓ
13.00: Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár
13.00: Budaörs–Szombathelyi Haladás, Tatabánya
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár SC
18.00: Pécsi MFC–DEAC
18.00: FC Ajka–Dorogi FC
18.00: Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus FC (Tv: M4 Sport)
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–WKW ETO FC Győr
18.00: Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC
18.00: Debreceni VSC–Szentlőrinc

NB III
KELETI CSOPORT
12. FORDULÓ
13.00: Debreceni VSC II–BVSC-Zugló
10. FORDULÓ
13.00: Füzesgyarmat–Putnok VSE
KÖZÉP-CSOPORT
15. FORDULÓ
13.00: Monor–Budapest Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
10. FORDULÓ
13.00: Szabadkikötő–Érd

NŐI NB I
8. FORDULÓ
13.00: Kelen–Haladás

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
19.00: Lens–Nantes (Tv: Digi Sport1)

HORVÁT 1. HNL
9. FORDULÓ
17.00: Istra–NK Osijek (Eszék)

OLASZ KUPA
4. FORDULÓ
14.30: Parma–Cosenza (Tv: Sport1)
17.30: Udinese–Fiorentina (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: UTE–Opten Vasas HC
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
18.30: iClinic Bratislava Capitals (szlovák)–Hydro Fehérvár AV19
KHL, ALAPSZAKASZ
15.00: Metalurg–Ak Barsz (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, 8. FORDULÓ
A-CSOPORT
20.45: Kielce (lengyel)–Vardar (északmacedón) (Tv: Sport1)
B-CSOPORT
18.45: Telekom Veszprém–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Ceglédi KKSE–Ferencvárosi TC, Abony
18.00: SBS-Eger–Sport36-Komló
18.00: HE-DO B.BRAUN Gyöngyös–Veszprémi KKFT

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
16.00: Ludovika-FCSM Csata–Uni Győr MÉLY-ÚT
18.00: Sopron Basket–TFSE-MTK
18.30: ELTE BEAC Újbuda–VBW CEKK Cegléd
18.30: Aluinvent DVTK–ZTE Női Kosárlabda Klub

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
17.00: Szent Benedek RA–Swietelsky-BRSE
NŐI CEV-KUPA
21.00: Nyíregyháza–Mincsanka Minszk (Tv: Digi Sport1)

SZNÚKER
15.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)
20.00: Brit bajnokság, 1. forduló (Tv: Eurosport1)

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ
11.30: Szeged–UVSE Hunguest Hotels
12.30: Eger–Szolnoki Dózsa
16.00: Kaposvári VK–Metalcom Szentes
19.30: OSC–PVSK Mecsek Füszért
19.30: A-Híd VasasPlaket–PannErgy-Miskolci VLC
20.00: BVSC Zugló–Debrceni VSE
20.45: KSI SE–Tatabánya

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók