Szerdai sport: A Juventus Ronaldóért és a BL-ért harcol

Labdarúgás, tenisz és vitorlázás is van a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
20.30: RangAdó-díjátadó

ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
21.15: Chelsea–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA KUPA
ELŐDÖNTŐ
21.00: Montpellier–PSG

NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
18.00: Schalke–Hertha (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ
18.30: Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Benevento
20.45: Bologna–Genoa
20.45: Inter–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Lazio–Parma
20.45: Sampdoria–Spezia
20.45: Sassuolo–Juventus (Tv: Digi Sport3)
20.45: Torino–Milan

SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
19:00: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
20:00: Celta Vigo–Getafe
20:00: Huesca–Athletic Bilbao
22:00: Atlético Madrid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Európa-kupa, döntő torna, Varasd (PTE-PEAC Kalo-Méh)

KAJAK-KENU
Európai olimpiai pótkvalifikációs verseny, Szeged
10.00 és 15.00: előfutamok
12.00 és 17.30: középfutamok

KERÉKPÁR
16.00: Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny, 1. szakasz, Siófok-Kaposvár, 173 km (Tv: M4 Sport)
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 5. szakasz: Modena-Cattolica, 177 km

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.45: Meskov Breszt (fehérorosz)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
20.45: THW Kiel (német)–PSG (francia) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Veszprémi KKFT–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Dabasi KC VSE–Mol-Pick Szeged
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE
NŐI NB I
16.00: Boglári Akadémia-SZISE–Érd
18.00: Siófok KC–MTK Budapest
18.00: Alba Fehérvár KC–DVSC Schaeffler
18.00: Kisvárda Master Good SE–Hungast Szombathelyi KKA

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I, ELŐDÖNTŐ
5. MÉRKŐZÉS (ha szükségesek):
18.00: Szolnoki Olajbányász–DEAC
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Naturtex-SZTE-Szedeák

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1095 (Tv: Sport2)

TENISZ
10.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
10.00 és 19.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

ÚSZÁS
VIZES EB (DUNA ARÉNA)
SZINKRONÚSZÁS
9.00: egyéni szabadprogram, döntő (Tv: M4 Sport)
16.00: csapat, technika döntő (Tv: M4 Sport)
MŰUGRÁS
12.00: férfi 1 méter selejtező (Tv: M4 Sport)
19.30: vegyespáros 3 méter szinkronműugrás, férfi 1 méter döntő (Tv: M4 Sport)
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (LUPA-TÓ)
14.45: női 5 km 11.00 férfi 5 km (Tv: M4 Sport)

VITORLÁZÁS
Finndingi-világbajnokság, Porto

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók