Szerdai sport: A Juventus a kupában szépítené a szezonját

Labdarúgás mellett többek között úszás, tenisz és kézilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
19.00: Everton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport2)
19.00: Newcastle United–Sheffield United (Tv: Digi Sport3)
19.00: Tottenham Hotspur–Aston Villa (Tv: Digi Sport1)
20.00: Crystal Palace–Arsenal
21.15: Burnley–Liverpool (Tv: Digi Sport2)
21.15: West Bromwich Albion–West Ham United

FRANCIA KUPA
DÖNTŐ
21.15: Monaco–PSG

OLASZ KUPA
DÖNTŐ
21.00: Atalanta–Juventus (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00: 60th Golden Spike, Ostrava (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
10.00: Magyarország–Csehország
17.00: Olaszország–Magyarország

KERÉKPÁR
12.50: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 11. szakasz, Perugia–Montalcino, 162 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
NEGYEDDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
18.45: PSG (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)
20.45: Flensburg (német)–Aalborg (dán) (Tv: Sport1)
FÉRFI NB I
18.00: Mol-Pick Szeged–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Balatonfüredi KSE–Ferencvárosi TC
NŐI NB I
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–MTK Budapest
18.00: Érd–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00: DEAC–Naturtex-SZTE-Szedeák

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1101 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
12.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS
10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Férfi 200 m vegyes (Cseh László, Holló Balázs, Kós Hubert, Sós Dániel)
Női 200 m pillangó (Hatházi Dóra, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 200 m gyors (Fábián Fanni, Késely Ajna, Veres Laura, Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Török Dominik Márk)
Férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Férfi 1500 m gyors döntő
Férfi 100 m gyors döntő
Női 100 m mell döntő
Férfi 100 m hát elődöntő
Női 200 m pillangó elődöntő
Férfi 200 mell elődöntő
Női 50 m gát döntő
Férfi 200 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors elődöntő
Férfi 200 m pillangó döntő
Férfi 4x200 m gyorsváltó döntő

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók