Szerdai sport: A Barcelona az életben maradásért küzd

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, kosárlabda és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

UEFA IFJÚSÁGI LIGA, BAJNOKI ÁG
1. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
14.00: Sparta Praha (cseh)–MTK Budapest

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
18.45: Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán) (Tv: Sport2)
21.00: Benfica (portugál)–Bayern München (német) (Tv: Sport1)
F-CSOPORT
21.00: Young Boys (svájci)–Villarreal (spanyol)
21.00: Manchester United (angol)–Atalanta (olasz) (Tv: M4 Sport)
G-CSOPORT
18.45: Salzburg (osztrák)–Wolfsburg (német)
21.00: Lille (francia)–Sevilla (spanyol)
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Malmö (svéd)
21.00: Zenit (orosz)–Juventus (olasz) (Tv: Sport2)

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
C-CSOPORT
16.30: Szpartak Moszkva (orosz)–Leicester City (angol)

NB II
A 6. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
18.00: Aqvital FC Csákvár–Szolnoki MÁV FC

NB III
13. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.00: Békéscsaba II–Debreceni EAC
13.00: Debreceni VSC II–Putnok VSE
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Kazincbarcika–BKV Előre
13.00: Sényő–Diósgyőri VTK II
13.00: Tállya–Törökszentmiklós
13.00: Tiszafüred–Jászberényi FC
13.00: Tiszaújváros–Eger SE
13.00: Újpest II–Hidasnémeti
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Balassagyarmat–FC Dabas
13.00: Dabas-Gyón–Kozármisleny
13.00: ESMTK–Ferencvárosi TC II
13.00: Gerjen–Honvéd FC II
13.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely
13.00: Makói FC–Dunaújváros PASE
13.00: Monor–Rákosmenti KSK
13.00: Paks II–Mohács
13.00: Vác–Cegléd
NYUGATI CSOPORT
13.00: Érd–Andráshida
13.00: Gárdony–Győri ETO II
13.00: Komáromi VSE–Gyirmót II
13.00: Mol Fehérvár FC II–Kaposvár
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kelen SC
13.00: Nagykanizsa–BVSC-Zugló
13.00: Puskás Akadémia II–Pápa
13.00: Veszprém FC–Balatonfüred
13.00: Zalaegerszeg II–SC Sopron
18:00: Bicske–Tatabánya

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
5. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: THW Kiel (német)–Pick Szeged (Tv: Sport1)
NŐI NB I
15.00: MTK Budapest–Érd, Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18.00: Győri Audi ETO KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.30: Dunaújvárosi Kohász KA–FTC-Rail Cargo Hungaria

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA
2. FORDULÓ
D-CSOPORT
18.00: VEF Riga (lett)–Falco KC Szombathely
NŐI EUROLIGA
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: USK Praha (cseh)–Atomerőmű KSC Szekszárd
FÉRFI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
H-CSOPORT
19.00: Legia Warszawa (lengyel)–Szolnoki Olajbányász
NŐI EURÓPA-KUPA
2. FORDULÓ
F-CSOPORT
15.00: Genclik (török)–Ludovika-FCSM Csata
D-CSOPORT
17.00: Kayseri (török)–NKA Universitas PEAC
B-CSOPORT
18.00: UNI Győr Mély-Út–Prometej (ukrán)

TENISZ
ATP: Moszkva, Antwerpen
WTA: Moszkva

VÍZILABDA
BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
OSC Újbuda–Szolnoki Dózsa

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók