Pénteki sportműsor: Magyarország-Görögország női vízilabda

Vízilabdás lányainkra kemény összecsapás vár a görögök ellen. Német és spanyol labdarúgás még a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

AZ NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
Bp. Honvéd–Hajduk Split (horvát I. o.)
SV Mattersburg (Nagymarton, osztrák I. o.)–Kaposvár, Ausztriában
Paksi FC–Ahmat Groznij (orosz I. o.)
Puskás Akadémia–FC Hermannstadt (Nagyszeben, román I. o.)

NÉMET BUNDESLIGA
18. FORDULÓ
20.30: Schalke–Borussia Mönchengladbach (Tv: Sport2)

SPANYOL LA LIGA
20. FORDULÓ
21.00: Leganés–Getafe (Tv: Spíler2)

FRANCIA KUPA
A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
21.05: Granville (IV.)–Olympique Marseille

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
17. FORDULÓ
22.15: Sporting–Benfica (Tv: Sport1)

KÉZILABDA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS FÉRFI EURÓPA-BAJNOKSÁG
KÖZÉPDÖNTŐ, 1. FORDULÓ
II. CSOPORT (MALMÖ)
F1–E2
D2–F2
D1–E1

VÍZILABDA
EURÓPA-BAJNOKSÁG (BUDAPEST, DUNA ARÉNA)
NŐK, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
14.30: Oroszország–Horvátország
17.30: Szlovákia–Szerbia
19.00: MAGYARORSZÁG–Görögország (Tv: M4 Sport)
B-CSOPORT
11.30: Németország–Spanyolország
13.00: Hollandia–Franciaország
16.00: Olaszország–Izrael

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
VILÁGKUPA
10.30 és 14.00: férfi kombináció, Wengen

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.40: Schiller-Vasas HC–Hokiklub Budapest

KÉZILABDA
NŐI NB I
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Váci NKSE, Szekszárd
18.30: Motherson-Mosonmagyaróvár–Szent István SE

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Alba Fehérvár–PVSK-Veolia
18.00: KTE-Duna Aszfalt–Naturtex-SZTE-Szedeák

OLIMPIA
Téli ifjúsági olimpia, Lausanne

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–Békéscsabai RSE

TENISZ
6.00: ATP-torna, Auckland (Tv: Sport2)
6.30: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport2)
9.00: WTA-torna, Adelaide (Tv: Digi Sport1)
Szombat, 2.00: ATP-torna, Auckland (Tv: Sport2)
Szombat, 3.00: WTA-torna, Hobart (Tv: Digi Sport1)

TEREPRALI
Dakar rali, 12. (utolsó) gyorsasági szakasz, Haradh–Qiddijah, 374 km

Borítókép: GettyImages

Videók