Pénteki sport: Új-Zélanddal mérkőzik meg a női vízilabda-válogatott
FUTBALLPROGRAM
FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
21.00: Troyes–Auxerre (Tv: Match4)
NÉMET BUNDESLIGA
13. FORDULÓ
20.30: Mönchengladbach–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
20.45: Udinese–Lecce (Tv: Sport1)
SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
21.00: Girona–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
ÜNNEPSÉG
11.00: az id. Dárdai Pál Utánpótlás Edzőközpont ünnepélyes átadása és a Pécsi Labdarúgás Napja alkalmából szervezett ünnepség, Pécs, Kovácstelepi Sportpálya 1.
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
BASEBALL
WORLD SERIES, 6. MÉRKŐZÉS (ha szükséges)
Szombat, 1.00: Houston Astros–Philadelphia Phillies (Tv: Sport2)
JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30: FTC-Telekom–Budapest JAHC
18.30: FEHA19–Újpesti TE
OSZTRÁK LIGA
19.15: Graz 99ers (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Ljubljana)
18.00: Magyarország–Svájc (Tv: M4 Sport)
20.30: Norvégia–Horvátország
B-CSOPORT (Celje)
18.00: Dánia–Szlovénia
20.30: Svédország–Szerbia
FÉRFI NB I
18.00: HÉP-Cegléd–CYEB-Budakalász, Abony
NÉMET BUNDESLIGA
20.30: THW Kiel–Lemgo (Tv: Sport2)
KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
22.15: Orlando Magic–Sacramento Kings (Tv: Sport2)
RÖPLABDA
Női Extraliga
18.00: Kaposvári NRC–Fatum-Nyíregyháza
18.00: Szent Benedek RA–MTK Budapest
TENISZ
11.00: ATP-torna, Párizs (Tv: Eurosport2)
23.00: WTA-világbajnokság (Tv: Match4)
TORNA
19.00: olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Liverpool – férfi egyéni összetett döntő (Balázs Krisztián)
UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 0.00: Bryce Mitchell–Movszar Jevlojev (Tv: Sport1)
ÚSZÁS
Rövidpályás-vk, Indianapolis
VÍZILABDA
NŐI VILÁGLIGA, SZUPERDÖNTŐ
A-CSOPORT
9.40: Hollandia–Kanada
13.00: Egyesült Államok–Olaszország
B-CSOPORT
11.20: Új-Zéland–Magyarország
14.40: Spanyolország–Ausztrália
FÉRFI OB I
19.30: Kaposvári VK–FTC-Telekom Waterpolo
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: sportműsor, tv-műsor, tv-program, tv-közvetítés