Pénteki sport: Magyarország – Skócia Vb-selejtező

Labdarúgás mellett többek között kézilabda, tenisz és kajak-kenu a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NŐI VB-SELEJTEZŐ
20.00: Magyarország–Skócia (Tv: M4 Sport)

ANGOL PREMIER LEAGUE
5. FORDULÓ
21.00: Newcastle United–Leeds United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
21.00: Strasbourg–Metz (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
20.30: Hertha–Fürth (Tv: Arena4)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
7. FORDULÓ
18.30: Schalke–Karlsruhe (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
20.45: Sassuolo–Torino (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
21.00: Celta Vigo–Cádiz (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Férfi Bajnokok Ligája, első szakasz
B-csoport (Wels), 3. forduló
14.30: PTE-PEAC–Sokah Hoboken (belga)

BILIÁRD
16.00 és 23.00: US Open Pool, 5. nap (Tv: Sport2)

DARTS
19.00: Nordic Darts Masters, Koppenhága (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Csíkszereda (romániai)–Titánok
17.30: Gyergyói HK (romániai)–Dunaújvárosi Acélbikák
17.30: Brasov Wolves (romániai)–UTE
18.00: DVTK Jegesmedvék–Győri ETO HC
19.00: MAC HKB Újbuda–DEAC 1
OSZTRÁK LIGA (ICE HL)
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Villach (osztrák) (Tv: Digi Sport2)

KAJAK-KENU
Világbajnokság, Koppenhága
9.00: előfutamok
14.30 és 16.35: középfutamok
16.20: paraverseny döntők

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Csurgói KK–HE-DO B.Braun Gyöngyös
NŐI NB I
18.00: Motherson Mosonmagyaróvári KC–Érd

MOTOGP
SAN MARINÓ-I NAGYDÍJ, MISANO
9.00: Moto3, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 1. szabadedzés (Tv: Arena4)
13.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
15.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)

SPORTLÖVÉSZET
25 és 50 méteres ob (Nemzeti Lőtér, Fehér út)

TENISZ
WTA-TORNA
11.00: Portoroz (Tv: Digi Sport2)
12.00 és 18.00: Luxembourg (Tv: Digi Sport1, Digi Sport3)

VÍZILABDA
BENU Magyar Kupa, férfiak
1. forduló, első mérkőzések
11.00: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK
18.30: Hódmezővásárhely–Szegedi VE
18.30: UVSE-Hunguest Hotels–OSC Újbuda
19.00: PVSK-Mecsek Füszért–FTC Telekom Waterpolo
20.00: Budapesti Honvéd-A Híd–VasasPlaket

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók