Pénteki sport: Igazi PL-klasszikusok a tévében

Labdarúgás, WTCR és NBA mérkőzések ismétlése a kínálatban.


MŰSORAJÁNLÓ:

LABDARÚGÁS
Magyar Kupa, döntő: Ferencvárosi TC - Újpest FC ism. (M4 Sport 05:55)
Bundesliga 3. forduló, Bayern München - Mainz ism. (Sport1 08:15)
UEFA Labdarúgó-Európa-bajnokság selejtező, Feröer - Magyarország ism. (Sport1 11:15)
Bundesliga BuLi Classic. Dortmund-Schalke 1997-98 ism. (Sport2 13:45)
Bundesliga BuLi Classics. Frankfurt-Kaiserslautern 1998-99 ism. (Sport2 14:15)
Bundesliga 4. forduló, Dortmund - Leverkusen ism. (Sport2 14:45)
Inside Bundesliga: a Bundesliga dinoszaurusza, új (Sport2 16:45)
Olasz Bajnokság AS Roma - Cagliari ism. (Digisport1 08:50)
Olasz Bajnokság Bologna - Lazio ism. (Digisport1 10:50)
Olasz Bajnokság Internazionale - Juventus ism. (Digisport1 12:40)
Olasz Bajnokság Atalanta - Lazio ism. (Digisport1 14:40)
PL Classics - Liverpool-Newcastle, 1995/96, összefoglaló (Digisport1 20:20)
Ligue 1 Toulouse - Lyon ism. (Digisport2 06:55)
Ligue 1 Brest - PSG ism. (Digisport2 08:50)
PL Classics - MU-Blackburn, 1996/97, összefoglaló (Digisport2 12:20)
Ligue 1 Marseille - Lyon ism. (Digisport2 13:20)
Ligue 1 PSG - Lille ism. (Digisport2 15:10)
Ligue 1 Lyon - Nice ism. (Digisport2 17:20)
PL Classics - MU-Blackburn, 1996/97, összefoglaló (Digisport3 14:30)
Premier League Norwich City - Manchester United ism. (Spiler1 19:00)
Premier League Manchester City - Chelsea FC ism. (Spiler1 21:00)
La Liga Levante UD - FC Barcelona ism. (Spíler2 06:45)
La Liga Villarreal CF - Real Madrid ism. (Spíler2 19:30)

UEFA Európa-liga
Csoportkör, 1. forduló, Espanyol - Ferencváros ism. (Sport2 08:45)
2011, elődöntő, Porto-Villarreal ism. (Digisport1 16:40)
2011, elődöntő, Braga-Benfica ism. (Digisport1 18:30)
2011, döntő, Braga-Benfica ism. (Digisport1 21:30)
LASK - Manchester United ism. (Digisport2 22:25)
Paok - Vidi (Digisport3 06:55)
Vidi - PAOK (Digisport3 08:45)

Labdarúgó EB 2016
Ukrajna- Észak-Írország ism. (M4 Sport 02:30)
Németország - Lengyelország ism. (M4 Sport 07:55)
Anglia - Wales ism. (M4 Sport 09:50)
Olaszország - Svédország ism. (M4 Sport 15:00)
Csehország - Horvátország ism. (M4 Sport 17:15)
Spanyolország - Törökország ism. (M4 Sport 20:00)

UFC
Unleashed: Pettis - Thompson ism. (Sport2 04:00)
Unleashed: 2019 emelkedő csillagai (Sport2 05:00)

Kosárlabda
Férfi Eb mérkőzés ism. Magyarország - Csehország ism. 11:55
Best of NBA-alapszakasz, Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks ism. (Sport1 17:00)
Best of NBA-alapszakasz, Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks ism. (Sport2 22:30)

FIA Formula-E
Bajnokság Santiago 3. forduló ism. (Eurosport1 22:00)

Tenisz
Grand Slam Torna, US Open Best Of ism. (Eurosport1 06:00)

Jégkorong
Szlovák Extraliga MAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék ism. (Digisport3 21:30)

Darts
Best of Premier League 2020, Michael van Gerwen legjobb meccsei ism. (Sport1 13:30)
PDC-világbajnokság, 4. nap ism. (Sport1 20:00)

NFL
Alapszakasz, 1. játéknap, Chicago Bears - Green Bay Packers ism. (Sport2 19:00)

LG FIA Túraautó Világbajnokság
WTCR, Marrakech Áttekintés (Eurosport2 08:00)
WTCR, Hungaroring Áttekintés (Eurosport2 08:30)
WTCR, Slovakiaring Áttekintés (Eurosport2 09:00)
WTCR, Zandvoort Áttekintés (Eurosport2 09:30)
WTCR, Nürburgring Áttekintés (Eurosport2 10:00)
WTCR, Áttekintés (Eurosport2 10:30)
WTCR, Suzuka Áttekintés (Eurosport2 11:30)
WTCR, Macau Áttekintés (Eurosport2 12:00)
WTCR, Sepang Áttekintés (Eurosport2 12:30)
WTCR, Season Review (Eurosport2 13:00)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók