Pénteki sport: Bayern München – Leverkusen rangadóval nyit a Bundesliga

Labdarúgás mellett többek között jégkorong, tenisz és kosárlabda a kínálatban.


 FUTBALLPROGRAM

NB I
9. FORDULÓ
20.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ
21.00: Angers–Marseille (Tv: Match4)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ
20.30: Bayern München–Bayer Leverkusen (Tv: Arena4)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
21.00: Athletic Bilbao–Almeria (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Csapat-világbajnokság, Csengtu

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Szombat, 1.00: Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ, SZINGAPÚR
12.00: 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
15.00: 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.30: DVTK Jegesmedvék–FTC-Telekom
18.40: Budapest JAHC–FEHA19
OSZTRÁK LIGA
19.15: Hydro Fehérvár AV19–Asiago (olasz)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Ponte de Lima

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: HSA NEKA–Balatonfüredi KSE, Balatonboglár
18.30: Mol Tatabánya KC–Sport36-Komló

KOSÁRLABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SYDNEY
Elődöntő
NBA, ELŐSZEZON
12.00: Washington Wizards–Golden State Warriors (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, THAIFÖLDI NAGYDÍJ, BURIRAM
8.15: Moto3, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.00: Moto2, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.00: MotoGP, 2. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 4.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 4.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
Szombat, 5.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)

RÖPLABDA
Férfi Extraliga, alapszakasz, 1. forduló
18.00: Fino Kaposvár–Kistext SE

TENISZ
ATP-torna, Szófia
ATP-torna, Szöul
ATP-torna, Tel-Aviv
WTA-torna, Parma

TORNA
Challenge világkupaverseny, Szombathely, Aréna Savaria
15.00: selejtezők

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 1. kör (Nijverdal)
18.30: A-Híd VasasPlaket–Invictum Sarajevo (bosnyák)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók