Kilencedik a magyar szinkronúszó kettős Németországban

Egy helyet előrelépve, kilencedikként zárt vasárnap a Czékus Eszter, Kiss Szofi szinkronúszó páros a bonni német nyílt bajnokságon, a German Openen.

Egy helyet előrelépve a kilencedik helyen zárt a magyar szinkronúszó páros a bonni German Open döntőjében.

Szauder Gábor tanítványai vasárnap is legyőzték a hosszú programban két nagy ellenfelüket: az argentin duót egy tizeddel előzték meg (80.1), míg a fehéroroszokkal szemben már biztos volt az előnyük (77.3). Czékus Eszter és Kiss Szofi eredménye mind pontszámok, mind helyezés tekintetében jó előjelnek számít az áprilisi olimpiai kvalifikáció előtt. A magyar duett egyelőre nem tér haza Budapestre, hanem egyenesen Párizsba utazik, ahol a kitűzött cél, hogy bejusson a France Open fináléjába, s ott ugyancsak legyőzze két riválisát.

Szauder Gábor tanítványai a párizsi francia bajnokságon folytatják a versenyzést.