Keddi sportműsor: Kezdődik a Bajnokok Ligája
SZEPTEMBER 17., KEDD
FUTBALLPROGRAM
BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
1. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00: Napoli (olasz)–Liverpool FC (angol) (Tv: Spíler2)
21.00: Salzburg (osztrák)–Genk (belga)
F-CSOPORT
18.55: Internazionale (olasz)–Slavia Praha (cseh) (Tv: Spíler2)
21.00: Borussia Dortmund (német)–Barcelona (spanyol) (Tv: M4 Sport)
G-CSOPORT
18.55: Olympique Lyon (francia)–Zenit (orosz) (Tv: Spíler1)
21.00: Benfica (portugál)–RB Leipzig (német)
H-CSOPORT
21.00: Chelsea (angol)–Valencia (spanyol) (Tv: Spíler1)
21.00: Ajax (holland)–Lille (francia)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Nők, 50 kg, 53 kg (Dénes Mercédesz), 55 kg, 72 kg
7.00: selejtezők, negyeddöntők
12.45: elődöntők (Tv: M4 Sport)
Kötöttfogás, 60 kg, 77 kg, 130 kg
7.00: vigaszág
14.00: döntők (Tv: M4 Sport)
JÉGKORONG
Szlovák Liga (Tipsport)
18.00: HK Poprad (Poprád, szlovák)–MAC Újbuda
18.30: DVTK Jegesmedvék–HK Dukla Michalovce (Nagymihály, szlovák)
KHL, alapszakasz
15.30: Barisz–Szpartak (Tv: Sport2)
KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Telekom Veszprém
18.00: Budakalász–Mol-Pick Szeged
KOSÁRLABDA
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló, 1. mérkőzés
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–CSM CSU Oradea (Nagyvárad, romániai) (Tv: M4 Sport)
LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti 1982 (Tv: Sport2)
ÖKÖLVÍVÁS
Férfi világbajnokság, Jekatyerinburg
12.00 és 16.00: selejtezők
RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki, egyéni verseny
8.00: selejtező (karika, labda)
Döntő
17.30: karika
18.05: labda
SPORTLÖVÉSZET
9.00: Olimpiai kvalifikációs Eb, Bologna, kisöbű szabadpuska fekvő vegyes csapat
TENISZ
4.00: WTA-torna, Oszaka (Tv: Digi Sport2)
5.00: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport1)
6.55: WTA-torna, Szöul (Tv: Digi Sport3)
9.00: WTA-torna, Kanton (Tv: Digi Sport1)
ATP: Szentpétervár, Metz
VITORLÁZÁS
10.00: Repülőhollandi Európa-bajnokság, Balatonföldvár, 2. nap
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés