Hétfői sport: Ma a klasszikus meccseké a főszerep

Labdarúgás, UFC és Kézilabda mérkőzések ismétlése a kínálatban.


MŰSORAJÁNLÓ:

LABDARÚGÁS
Döntő - Ferencvárosi TC - Vasas FC ism. (M4Sport 08:50)
Budapest Honvéd - Puskás Akadémia FC mérkőzés ism. (M4Sport 16:25)
Ferencvárosi TC - Újpest FC ism. (M4Sport 21:50)
Eb-pótselejtező, Oslo, Norvégia - Magyarország ism. (Sport2 16:45)
Angol Ligakupa Döntő, Aston Villa - Manchester City ism. (Digisport1 08:20)
Spanyol Szuperkupa, döntő, Atlético Madrid - Real Madrid ism. (Digisport1 11:05)
Serie A Classic - Internazionale - AS Roma, 2010/11 ism. (Digisport1 14:25)
Serie A Classic - Palermo - Udinese, 2010/11 ism. (Digisport1 16:15)
Serie A Classic - Internazionale - Genoa, 2011/12 ism. (Digisport1 18:15)
PL Classic - Tottenham - MU, 2001/02, összefoglaló ism. (Digisport1 20:15)
Angol Ligakupa 2013, döntő, Bradford - Swansea City ism. (Digisport1 21:55)
Olasz Bajnokság Parma - Juventus ism. (Digisport2 09:00)
Olasz Bajnokság Fiorentina - Napoli ism. (Digisport2 12:00)
PL Classic - Newcastle - Aston Villa, 1996/97, összefoglaló ism. (Digisport2 16:40)
Ligue 1 AS Monaco - Lyon ism. (Digisport3 12:05)
Ligue 1 PSG - Nimes ism. (Digisport3 13:55)
Premier League West Ham United - Manchester City ism. (Spíler1 19:00)
Premier League Manchester United - Chelsea FC ism. (Spíler1 21:00)
La Liga Atlético de Madrid - FC Barcelona ism. (Spíler2 18:35)
La Liga FC Barcelona - RC Celta ism. (Spíler2 21:45)

UEFA Európa-liga
2018, elődöntő ism. (Digisport2 13:55)
LASK Linz - Manchester United ism. (Digisport2 18:00)
Rangers - Leverkusen ism. (Digisport2 19:50)


Labdarúgó EB 2016

Negyeddöntő: Wales - Belgium ism. (M4 Sport 20:00)

Kosárlabda
Best of NBA-alapszakasz ism. (Sport1 18:00)
Best of NBA-alapszakasz ism. (Sport2 14:45)

UFC
Best of Conor McGregor ism. (Sport1 10:30)

Tenisz
Davis Kupa Magyarország - Belgium világcsoport selejtező ism. (M4Sport 07:15)
Ausztrál Open Női döntő ism. (Eurosport1 06:00)
Ausztrál Open Férfi döntő ism. (Eurosport1 07:00)
Ausztrál Open Női döntő ism. (Eurosport2 14:00)
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Női elődöntő ism. (Eurosport2 15:30)
Grand Slam Torna, Francia Nyílt Bajnokság Nõi döntõ ism. (Eurosport2 17:00)
Grand Slam Torna, US Open Női negyeddöntők ism. (Eurosport2 18:30)
WTA Torna Indian Wells 2019, döntő, Kerber - Andreescu ism. (Digisport2 06:10)
WTA Torna Indian Wells 2019, 1. elődöntő, Andreescu - Szvitolina ism. (Digisport3 17:30)
WTA Torna Indian Wells 2019, 2. elődöntő, Bencic - Kerber ism. (Digisport3 20:15)
WTA Torna Indian Wells 2019, döntő, Kerber - Andreescu ism. (Digisport3 21:30)

Jégkorong
MAC Újbuda - Detva ism. (Digisport3 06:50)
MAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék ism. (Digisport3 09:25)

Darts
PDC-világbajnokság, 13. nap ism. (Sport1 13:30)
PDC-világbajnokság, 13. nap ism. (Sport1 20:00)
PDC-világbajnokság, 12. nap ism. (Sport2 09:00)

Kézilabda
K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC - Siófok KC mérkőzés ism. (M4 Sport 13:10)
K&H női kézilabda liga: FTC-Rail Cargo Hungária - Győri Audi ETO KC mérkőzés ism. (M4Sport 18:25)
Final Four, 1. elődöntő, THW Kiel - Veszprém ism. (Sport2 19:00)
Final Four, döntő, Tauron Kielce - Veszprém ism. (Sport2 21:30)

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók