Hétfői sport: A vizes Eb-n Hosszú Katinkát és Kapás Boglárkát is láthatjuk úszni

Labdarúgás mellett többek között kerékpár, tenisz és úszás a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
18.30: Haladás–Berettyóújfalu
18.30: Veszprém–Kecskemét
ALSÓHÁZ
18.30: Nyírgyulaj–Újpest
20.20: Aramis–FTC-Fisher Klíma

ANGOL CHAMPIONSHIP
RÁJÁTSZÁS, ELŐDÖNTŐ
19.00: Bournemouth–Brentford (Tv: Arena4)
21.15: Barnsley–Swansea (Tv: Arena4)

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
20.45: Verona–Bologna (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Kedd, 1.00: Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

CURLING
Olimpiai kvalifikációs vegyespáros-világbajnokság, Aberdeen
18.30: Németország–Magyarország

JÉGKORONG
NHL, RÁJÁTSZÁS
Kedd, 2.00: Carlona Hurricanes–Nashville Predators (Tv: Arena4)

KERÉKPÁR
13.35: Giro d'Italia országúti kerékpáros-körverseny, 10. szakasz, L'Aquila–Foligno, 139 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Ferencvárosi TC–Grundfos Tatabánya KC
18.00: Veszprémi KKFT–HE-DO B.Braun Gyöngyös

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti 1099 (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Lyon, Genf
11.00: WTA-torna, Parma (Tv: Digi Sport2)
11.00, 12.00 és 16.00: WTA-torna, Belgrád (Tv: Digi Sport1, Digi Sport2, Digi Sport3)

ÚSZÁS
VIZES EB, DUNA ARÉNA
ÚSZÁS
10.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Mihályvári-Farkas Viktória)
Férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Zombori Gábor)
Női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Gyurinovics Fanni, Ollé Mónika, Senánszky Petra)
Férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Szentes Bence)
Női 100 m pillangó (Hatházi Dóra, Nyirádi Réka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Takács Tamás, Török Dominik Márk)
Női 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 4x100 m gyorsváltó (Magyarország)
Női 800 m gyors (Fábián Bettina, Gál Kincső, Késely Ajna, Vas Luca)
18.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Női 400 m vegyes, döntő
Férfi 400 m gyors, döntő
Női 50 m gyors, elődöntő
Férfi 50 m hát, elődöntő
Női 100 m pillangó, elődöntő
Férfi 100 mell, elődöntő
Női 4x100 m gyors, döntő
Férfi 4x100 m gyors, döntő

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók