Csütörtöki sportműsor: Újabb magyar éremesély a tokiói olimpián
OLIMPIA
FŐBB VERSENYSZÁMOK
ASZTALITENISZ
férfi egyes, elődöntő (Majoros Bence); női egyes (Póta Georgina, Madarász Dóra)
CSELGÁNCS
férfi 100 kg (Cirjenics Miklós)
KÉZILABDA
NŐK
6 csoportmeccs
KOSÁRLABDA
FÉRFIAK
2 csoportmeccs
NŐK
2 csoportmeccs
Úszás:
Kapás Boglárka (női 200 m pillangó),magyar váltó (4x200 m gyorsváltó),Szabó Szebasztián, Németh Nándor (férfi 100 m gyors), Kalmár Ákos (férfi 800 m gyors), –döntő;
Telegdy Ádám (férfi 200 m hát), Cseh László, Kós Hubert (férfi 200 m vegyes) – elődöntő; Késely Ajna (női 800 m gyors), Burián Katalin, Hosszú Katinka (női 200 m hát), Milák Kristóf, Szabó Szebasztián (férfi 100 pillangó), magyar váltó (mix 4x100 m vegyes váltó) – előfutamok
VÍVÁS
Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida (női tőr csapatverseny)
VÍZILABDA
FÉRFIAK
6 csoportmeccs
FUTBALLPROGRAM
EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
15.00: Sahtyor Karagandi (kazah)–FCSB (román)
16.00: FK Liepaja (lett)–CSZKA Szófia (bolgár)
17.00: Tobol (kazah)–Hajduk Split (horvát)
18.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Újpest FC, Eschen (Tv: M4 Sport)
18.00: Birkirkara (máltai)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
18.00: Bodö/Glimt (norvég)–Valur (izlandi)
18.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Viktoria Plzen (cseh)
18.00: Honka (finn)–Domzale (szlovén)
18.00: Keshla (azeri)–Szocsi (orosz)
18.00: Sumqayit (azeri)–Csukaricski (szerb)
18.00: Vorszkla Poltava (ukrán)–Kuopio PS (finn)
18.30: FC Santa Coloma (andorrai)–Hibernian (skót)
18.30: Häcken (svéd)–Aberdeen (skót)
18.30: Levadia (észt)–Dundalk (ír)
18.30: Sepsi OSK (romániai)–Spartak Trnava (szlovák)
18.45: Zilina (szlovák)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Aarhus (dán)–Larne (északír)
19.00: Asdod (izraeli)–Qarabag (azeri)
19.00: BATE (fehérorosz)–Dinamo Batumi (grúz)
19.00: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Arda (bolgár)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
19.00: Milsami (moldovai)–Elfsborg (svéd)
19.00: Raków (lengyel)–Suduva (litván)
19.00: Rosenborg (norvég)–FH Hafnarfjördur (izlandi)
19.00: Sivasspor (török)–Petrocub (moldovai)
19.00: Slovácko (cseh)–Lokomotiv Plovdiv (bolgár)
19.00: Valerenga (norvég)–Gent (belga)
19.00: Zsogyino (fehérorosz)–FC Köbenhavn (dán)
19.00: TNS (walesi)–Kauno Zalgiris (litván)
19.00: Breidablik (izlandi)–Austria Wien (osztrák)
19.00: Fola Esch (luxemburgi)–Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)
19.30: Szutjeszka (montenegrói)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)
20.00: Puskás Akadémia–FK Rigas FS (lett) (Tv: M4 Sport)
20.00: AEK Athén (görög)–Velez Mostar (bosnyák)
20.00: Borac Banja Luka (bosnyák)–Linfield (északír)
20.00: Connah's Quay Nomads FC (walesi)–Prishtina (koszovói)
20.00: Feyenoord (holland)–Drita (koszovói)
20.00: Partizani Tirana (albán)–Basel (svájci)
20.00: Rijeka (horvát)–Gzira (máltai)
20.00: Shkëndija (északmacedón)–Riga FC (lett)
20.00: Slask Wroclaw (lengyel)–Ararat (örmény)
20.00: Vojvodina (szerb)–FK Panevezys (litván)
20.30: Arisz (görög)–FK Asztana (kazah)
20.30: Servette (svájci)–Molde (norvég)
20.30: Universitatea Craiova (román)–Laci (albán)
20.45: Bohemians (ír)–Dudelange (luxemburgi)
20.45: DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Partizan Beograd (szerb
20.45: Maribor (szlovén)–Hammarby (svéd)
21.00: NK Osijek (horvát)–Pogon Szczecin (lengyel)
21.00: Vllaznia (albán)–AEL Limassol (ciprusi)
22.00: Santa Clara (portugál)–Shkupi (északmacedón)
ARANY-KUPA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
ELŐDÖNTŐ
Péntek, 1.30: Katar–Egyesült Államok
Péntek, 4.00: Mexikó–Kanada
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
20.15: Hertha BSC (német)–Liverpool (angol) (Tv: Sport2)
PUSKÁS-SUZUKI-KUPA
11.00: Bayern München–FK Csíkszereda
13.45: Sporting CK–KRC Genk
15.30: Puskás Akadémia–NK Osijek
ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
18.00: New York Mets–Atlanta Braves (Tv: Sport1)
21.30: San Francisco Giants–Los Angeles Dodgers (Tv: Sport1)
LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-program, tv-közvetítés