Csütörtöki sport: a Fradi a Shamrock Roversszel küzd meg az EL selejtezőjének rájátszáskörében

Labdarúgás mellett többek között kosárlabda, tenisz és vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.30: Ferencváros–Shamrock Rovers (ír) (Tv: M4 Sport)
19.00: FC Zürich (svájci)–Hearts (skót)
19.00: Malmö (svéd)–Sivasspor (török)
19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Olympiakosz (görög)
19.00: Pjunik (örmény)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
19.45: Ludogorec (bolgár)–Zalgiris Vilnius (litván)
20.00: Dnipro-1 (ukrán)–AEK Larnaca (ciprusi)
20.00: HJK (finn)–Silkeborg (dán)
20.30: Gent (belga)–Omonia (ciprusi)
21.00: Austria Wien (osztrák)–Fenerbahce (török)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, SELEJTEZŐ
4. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
18.00: Raków Czestochowa (lengyel)–Slavia Praha (cseh)
19.00: CSZKA Szófia (bolgár)–Basel (svájci)
19.00: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Nice (francia)
19.00: Molde (norvég)–Wolfsberg (osztrák)
19.00: RFS (lett)–Linfield (északír)
19.00: Slovácko (cseh)–AIK (svéd)
19.00: Young Boys (svájci)–Anderlecht (belga)
19.30: Universitatea Craiova (román)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
19.45: Istanbul Basaksehir (török)–Royal Antwerp (belga)
20.00: Zrinjski Mostar (bosnyák)–Slovan Bratislava (szlovák)
20.15: Maribor (szlovén)–CFR (romániai)
20.30: 1. FC Köln (német)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
20.30: FCSB (román)–Sligo Rovers (ír)
20.30: Lech Poznan (lengyel)–Dudelange (luxemburgi)
20.45: Villarreal (spanyol)–Hajduk Split (horvát)
20.45: West Ham United (angol)–Viborg (dán)
21.00: AZ Alkmaar (holland)–Gil Vicente (portugál)
21.00: Fiorentina (olasz)–Twente (holland)
21.00: Partizan Beograd (szerb)–Hamrun Spartans (máltai)
21.00: Skupi (északmacedón)–Ballkani (koszovói)
21.00: FC Vaduz (liechtensteini)–Rapid Wien (osztrák)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÍJÁSZAT
Field számszeríjász-világbajnokság, Dunavarsány – kieséses verseny

JÉGKORONG
Női vb-felkészülési mérkőzés
16.00: Németország–Magyarország, Füssen

KOSÁRLABDA
Férfi felkészülési mérkőzés, Abbázia (Opatija)
18.00: Horvátország–Magyarország

SPORT
Multisport Európa-bajnokság, München

TENISZ
ATP, WTA: Cincinnati

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
Műugrás
10.00: férfi 1 m selejtező
15.30: női szinkronműugrás DÖNTŐ
16.40: férfi 1 m DÖNTŐ
Óriás-toronyugrás
18.00: férfiak, nők 1. forduló

VÍZILABDA
BENU-kupa, férfi torna (Margitsziget)
17.30: Franciaország–Hollandia
19.00: Magyarország–Japán

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók