Szerdai Sportműsor: Pályán a Bayern, rajtol a férfi kézilabda-vb
FUTBALLPROGRAM
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
11.00: Bp. Honvéd–Újpest FC
13.00: Kazincbarcika SC (NB II)–Kisvárda
13.00: Zalaegerszegi TE FC–BFC Siófok (NB II)
15.00: Puskás Akadémia–Csákvár (NB II)
MTK Budapest–Vasas FC (NB II) – elmarad
Paksi FC–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
ANGOL PREMIER LEAGUE
18. FORDULÓ
19.00: Manchester City–Brighton (Tv: Spíler1)
A 16. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
21.15: Tottenham–Fulham (Tv: Digi Sport1)
FRANCIA SZUPERKUPA
21.00: PSG–Olympique Marseille
NÉMET KUPA
2. FORDULÓ
20.30: Kiel (II.)–Bayern München (Tv: Sport1)
OLASZ KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
15.00: Fiorentina–Internazionale (Tv: Sport2)
17.45: Napoli–Empoli (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport2)
SPANYOL SZUPERKUPA
ELŐDÖNTŐ
20.55: Real Sociedad–Barcelona (Tv: Digi Sport2)
TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
BIATLON
14.20: világkupa, Oberhof (Tv: Eurosport2)
CSELGÁNCS
Mesterek Tornája, Doha
JÉGKORONG
ERSTE LIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Sport Club Csíkszereda (romániai)
NHL, ALAPSZAKASZ
23.30: Philadelphia Flyers–Pittsburgh Penguins (Tv: Arena4)
KÉZILABDA
FÉRFI VILÁGBAJNOKSÁG, EGYIPTOM
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
G-CSOPORT
18.00: Egyiptom–Chile (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
16.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE–Váci NKSE
18.00: Siófok KC–Boglári Akadémia-SZISE
KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
17.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Szolnoki Olajbányász
18.00: PVSK-Veolia–OSE Lions
18.00: Alba Fehérvár–Jászberényi KSE
20.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Zalakerámia ZTE KK (Tv: M4 Sport)
NŐI NB I
19.30: Vasas Akadémia–Uni Győr MÉLY-ÚT
RALI
Dakar rali, 10. szakasz, Neom–al-Ula (342 km)
RÖPLABDA
FÉRFI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
20.00: LV Sport Pénzügyőr SE–Dunaferr SE
SZNÚKER
13.45 és 19.45: London Masters (Tv: Eurosport1, Eurosport2)
TENISZ
ATP-TORNA
21.00: Delray Beach (Tv: Eurosport2)
Antalya
WTA-TORNA
9.00: Abu-Dzabi (Tv: Digi Sport1)
AUSTRALIAN OPEN (DUBAI)
női selejtező
VÍZILABDA
FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 19. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: Szolnoki Dózsa–Debreceni VSE
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program