Vasárnapi sport: Továbbra is Hamilton utolérése a cél a Forma-1-ben

Többek között magyar és olasz labdarúgó mérkőzések a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
MFK Zemplín Michalovce (Nagymihály, szlovákiai)–Mezőkövesd Zsóry

NB II
1. FORDULÓ
17.30: Soroksár–Debreceni EAC
17.45: Debreceni VSC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
19.00: Ajka–ETO FC Győr
19.00: BFC Siófok–Haladás
19.00: Gyirmót–Csákvár
19.00: Pécsi MFC–Dorog
19.00: Szeged–Békéscsaba
19.00: Szolnok–Szentlőrinc SE
20.00: Vasas–Kazincbarcika (Tv: M4 Sport)

NB III
KELETI CSOPORT
15.00: DVSC II–DVTK II
17.30: Mezőkövesd II–Eger
17.30: Salgótarján–BVSC
17.30: Tiszafüred–Sényő
17.30: Balassagyarmat–Putnok
17.30: Cegléd–Hatvan
17.30: Kisvárda II–Füzesgyarmat
17.30: Sajóbábony–Gyöngyös
17.30: Tiszaújváros–Jászberény
19.00: Tiszakécske–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: FTC II–Kecskemét
11.00: Honvéd II–Iváncsa
17.30: Kozármisleny–Paks II
17.30: Taksony–Újpest II
17.30: Körösladány–Majos
17.30: Dabas-Gyón–Monor
17.30: ESMTK–FC Dabas
17.30: Szekszárd–Dunaújváros
17.30: Hódmezővásárhely–Szegedi VSE
17.30: Vác–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvár
17.30: Érd–Gárdony
17.30: BKV Előre–Komárom
17.30: Balatonfüred–ZTE II
17.30: Veszprém–Fehérvár II
17.30: Nagyatád–Nagykanizsa
17.30: Tatabánya–Bicske
17.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
17.30: Sopron–Pápa
17.30: Lipót–THSE-Szabadkikötő

OLASZ SERIE A
38. FORDULÓ
18.00: SPAL–Fiorentina
20.45: Bologna–Torino
20.45: Genoa–Verona
20.45: Lecce–Parma
20.45: Sassuolo–Udinese

SKÓT PREMIERSHIP
1. FORDULÓ
17.30: Celtic–Hamilton (Tv: Arena4)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
ONE MAKE RACING
12.15: Porsche Szuperkupa (Tv: Eurosport1)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00: Atlanta Braves–New York Mets (Tv: Sport2)

EVEZÉS
Országos bajnokság, Szeged

FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
16.10: F1-futam (Tv: M4 Sport)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Boston Celtics–Portland Trail Blazers (Tv: Sport1)
Hétfő, 2.30: Houston Rockets–Milwaukee Bucks (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1160 (Tv: Sport2)

STRANDRÖPLABDA
9.00: Országos bajnokság, 1. forduló, Tata
WORLD TOUR
22.00: döntő, Ljubljana (Tv: Sport2)

SUPERBIKE
11.00 és 14.00: világbajnoki futam, Jerez (Tv: Eurosport2)

SZNÚKER
15.30 és 19.45: világbajnokság (Tv: Eurosport1)
15.30 és 20.00: világbajnokság (Tv: Eurosport2)

TRIATLON
15.30: sprint távú országos bajnokság, Baja

VÍZILABDA
MAGYAR KUPA, FÉRFIAK
1. FORDULÓ
PIROS CSOPORT
11.00: FTC-Telekom–DVSE
12.30: Honvéd–UVSE
ZÖLD CSOPORT
10.00: SZVE–A-Híd VasasPlaket
11.30: Kaposvári VK–PannErgy-Miskolc
16.00: A-Híd VasasPlaket–Kaposvári VK
17.30: PannErgy-Miskolc–SZVE
KÉK CSOPORT
12.00: OSC Újbuda–TVSE
13.30: BVSC-Zugló–PVSK Mecsek Füszért

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

Videók