Keddi sportműsor

Válogatott sajtótájékoztató, világbajnoki selejtezők és Atlétikai Európa-bajnokság a keddi programban


 JÚNIUS 11., KEDD

15.45: a magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója a csapatkapitány Szoboszlai Dominik részvételével (Weiler-Simmerberg)

EB-FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
17.00: Moldova–Ukrajna (Tv: Spíler2)
20.45: Portugália–Írország (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
12.00: Lettország–Feröer
16.00: Azerbajdzsán–Kazahsztán, Szombathely
18.00: Litvánia–Észtország (Tv: Arena4)
18.00: Fehéroroszország–Izrael
18.00: Görögország–Málta
18.00: San Marino–Ciprus
20.45: Észak-Írország–Andorra (Tv: Spíler1)

AFRIKAI VB-SELEJTEZŐ
1. KÖR, 4. FORDULÓ
B-CSOPORT
14.00: Dél-Szudán–Szudán
C-CSOPORT
18.00: Dél-Afrika–Zimbabwe
18.00: Lesotho–Ruanda
D-CSOPORT
15.00: Mauritius–Eswatini
18.00: Zöld-foki-szigetek–Líbia
21.00: Angola–Kamerun
E-CSOPORT
15.00: Zambia–Tanzánia
21.00: Kongó–Marokkó
F-CSOPORT
15.00: Kenya–Elefántcsontpart
21.00: Gabon–Gambia
21.00: Seychelle-szigetek–Burundi
I-CSOPORT
15.00: Madagaszkár–Mali
18.00: Csád–Comore-szigetek

ÁZSIAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR, 6. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.15: Katar–India
19.45: Kuvait–Afganisztán
B-CSOPORT
12.14: Japán–Szíria
15.00: Észak-Korea–Mianmar
C-CSOPORT
13.00: Dél-Korea–Kína
14.30: Thaiföld–Szingapúr
D-CSOPORT
15.00: Malajzia–Tajvan
18.00: Omán–Kirgizisztán
E-CSOPORT
17.00: Türkmenisztán–Hongkong
19.00: Irán–Üzbegisztán
F-CSOPORT
14.30: Indonézia–Fülöp-szigetek
20.00: Irak–Vietnám
G-CSOPORT
17.00: Tádzsikisztán–Pakisztán
20.00: Szaúd-Arábia–Jordánia
H-CSOPORT
19.00: Arab Emírségek–Bahrein
20.00: Jemen–Nepál
I-CSOPORT
14.10: Ausztrália–Palesztina
18.00: Libanon–Banglades

ÉSZAK- ÉS KÖZÉP-AMERIKAI VB-SELEJTEZŐ
2. KÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
21.30: Kuba–Kajmán-szigetek
B-CSOPORT
22.00: Saint Kitts és Nevis–Bahama-szigetek
C-CSOPORT
21.00: Saint Lucia–Aruba
D-CSOPORT
Szerda, 0.00: Guyana–Belize
E-CSOPORT
Szerda, 2.00: Dominikai Köztársaság–Brit Virgin-szigetek
F-CSOPORT
Szerda, 2.00: Puerto Rico–Anguilla

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA
5. nap, éremosztás 8 számban
Délelőtti program (Tv: M4 Sport)
9.35: férfi tízpróba, 110 m gát (Gálpál Zsombor)
10.10: női 800 m, elődöntő (Kéri Bianka?)
10.30: férfi tízpróba, diszkoszvetés, A csoport (Gálpál?)
10.35: női távolugrás, selejtező (Bánhidi-Farkas Petra, Lesti Diana)
10.45: férfi 4x400 m, előfutam (Magyarország)
11.15: női 4x400 m, előfutam (Magyarország)
11.35: férfi tízpróba, diszkoszvetés, B csoport (Gálpál?)
11.55: férfi tízpróba, rúdugrás, A csoport (Gálpál?)
12.30: női 4x100 m, előfutam (Magyarország)
13.00: férfi gerelyhajítás, selejtező, A csoport (Herczeg György?, Rivasz-Tóth Norbert?)
13.10: férfi tízpróba, rúdugrás (Gálpál?)
14.25: férfi gerelyhajítás, selejtező, B csoport (Herczeg?, Rivasz-Tóth?)
Esti program (Tv: M4 Sport)
19.05: férfi tízpróba, gerelyhíjtás, A csoport (Gálpál?)
19.50: női 10 000 m, B-döntő (Böhm Lilla?)
20.15: férfi tízpróba, gerelyhajítás, B csoport (Gálpál?)
20.35: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ (Bakosi Péter?, Jankovics Dániel?)
20.55: FÉRFI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ
21.05: FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ (Bánóczy Árpád?)
21.18: NŐI 400 M GÁT, DÖNTŐ (Mátó Sára?, Molnár Janka?)
21.30: 10 000 M, A-DÖNTŐ (Böhm Lilla?)
21.36: NŐI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ (Bogdán Annabella?, Diósi-Moravcsik Angéla?)
22.25: FÉRFI TÍZPRÓBA, 1500 M (Gálpál)
22.53: NŐI 200 M, DÖNTŐ (Sulyán Alexa?, Takács Boglárka?)

KERÉKPÁR
15.00: országúti kerékpár, svájci körverseny, 3. szakasz (Valter Attila) (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.45: Kincsem+ Tuti 1091 (Tv: Sport1)

ÖTTUSA
Világbajnokság, Csengcsou, női selejtező

TENISZ
11.00: ATP 250-es torna, Stuttgart (Tv: Match4)

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, BELGRÁD
MŰÚSZÁS
10.30: női páros, szabad program, selejtező
16.30: női egyéni technikai, DÖNTŐ (Tv: M4 Sport)
18.05: férfi egyéni technikai, DÖNTŐ

 

Videók