Szombati sport: Liverpool–Chelsea FA-Kupa döntő

Labdarúgás mellett többek között darts, tenisz és kerékpár a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
14.45: Gyirmót FC Győr–Ferencváros (Tv: M4 Sport+)
18.30: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)

NB III
36. FORDULÓ
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: MTK II–Cegléd

NŐI NB I
20. FORDULÓ
16.00: Diósgyőri VTK–MTK Hungária
16.00: Győri ETO–Puskás Akadémia

ANGOL FA-KUPA
DÖNTŐ
17.45: Liverpool–Chelsea (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
37. FORDULÓ
21.00: Bordeaux–Lorient
21.00: Lyon–Nantes
21.00: Metz–Angers
21.00: Monaco–Brest
21.00: Montpellier–PSG
21.00: Nice–Lille
21.00: Rennes–Olympique Marseille (Tv: Digi Sport1)
21.00: St.-Étienne–Reims
21.00: Strasbourg–Clermont
21.00: Troyes–Lens

NÉMET BUNDESLIGA
34. FORDULÓ
15.30: Augsburg–Fürth
15.30: Bielefeld–RB Leipzig
15.30: Borussia Dortmund–Hertha BSC
15.30: Leverkusen–Freiburg (Tv: Arena4)
15.30: Mainz–Frankfurt
15.30: Mönchengladbach–Hoffenheim
15.30: Union Berlin–Bochum
15.30: VfB Stuttgart–Köln
15.30: Wolfsburg–Bayern München

OLASZ SERIE A
37. FORDULÓ
15.00: Empoli–Salernitana (Tv: Sport1)
18.00: Udinese–Spezia
18.00: Verona–Torino (Tv: Sport1)
20.45: Roma–Venezia (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ASZTALITENISZ
Autókar Extraliga, négyes döntő, Komló
Férfi elődöntő
10.30: Celldömölki VSE Swietelsky Future FM I.–BS Plastic Soltvadkert
15.30: Pécsi TE PEAC Kalo-Méh I.–Komlói Bányász
Női elődöntő
10.30: Budapesti Erdért SE–Ajkai ASE
15.30: SH-ITB Budaörsi Sport Club I.–Kecskeméti Spartacus SK és Közösségi Tér I.

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
Vasárnap, 0.00: Tampa Bay Rays–Toronto Blue Jays (Tv: Sport1)

DARTS
EUROPEAN TOUR, PRÁGA
19.00: 2. forduló (Tv: Arena4)

JÉGKORONG
VILÁGBAJNOKSÁG, FINNORSZÁG
A-CSOPORT (Helsinki)
1. FORDULÓ
11.20: Dánia–Kazahsztán
15.20: Svájc–Olaszország
2. FORDULÓ
19.20: Szlovákia–Németország
B-CSOPORT (Tampere)
1. FORDULÓ
11.20: Svédország–Ausztria (Tv: Sport2)
15.20: Csehország–Nagy-Britannia
2. FORDULÓ
19.20: Finnország–Lettország

KERÉKPÁR
TOUR DE HONGRIE, 4. SZAKASZ
13.40: Kazincbarcika–Kazincbarcika, 177 km
GIRO D'ITALIA, 8. SZAKASZ
Nápoly–Nápoly, 153 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
18.00: Telekom Veszprém–Dabas KC VSE
NŐI NB I
16.45: Győri Audi ETO KC–Dunaújvárosi Kohász KA
17.00: Vasas SC–DVSC Schaeffler
18.00: Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest
NŐI EHL, FINAL FOUR
ELŐDÖNTŐ
15.15: Herning-Ikast–Bietigheim (Tv: Sport2)
17.45: Viborg–Baia Mare (Tv: Sport2)
NÉMET BUNDESLIGA
20.30: Füchse Berlin–Leipzig (Tv: Sport2)

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
A KIESÉS ELKERÜLÉSÉÉRT
18.00: Atomerőmű SE–Pécsi VSK-Veolia

MOTOGP
FRANCIA NAGYDÍJ, LE MANS
9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
9.45: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
10.45: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Arena4)
12.30: Moto3, időmérő (Tv: Arena4)
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Arena4)
14.10: MotoGP, időmérő
15.10: Moto2, időmérő

ÖTTUSA
Világkupaverseny, Albena (Bulgária) – női és férfi döntő

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
11.00: WTA-torna, Róma (Tv: Digi Sport2)

TRIATLON
Világbajnoki sorozat és paravilágbajnoki-sorozat, Jokohama (elit nők 3.16, elit férfiak 6.06)

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS
Vasárnap, 4.00: Jan Blachowicz–Alekszandar Rakics (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI OB I
A 3. HELYÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
18.00: A-Híd VasasPlaket–Szolnoki Dózsa

A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.

Borítókép: GettyImages

 

Videók