Vasárnapi sport: F1-es szingapúri nagydíj; Chelsea-Liverpool

Futballdömping: pályán a Real, az Arsenal, a Man. United; ZTE-FTC bajnoki; Magyar Kupa találkozók; NFL mérkőzések;PSG-Szeged kézi-derbi; FIFA-gála.


FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
5. FORDULÓ
15.00: Haladás–DVTK

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)
AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
15.00: Pilisi LK (Pest megyei I.)–Kisvárda

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK

15.00: Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
15.00: XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.)
15.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megye I.)
15.00: Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
15.00: Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
15.00: Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ
15.00: Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers
15.00: West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Aston Villa
17.30: Chelsea–Liverpool FC (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ
15.00: Rennes–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Angers–Saint-Étienne
21.00: Lyon–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ
15.30: Borussia Mönchengladbach–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ
12.30: Sassuolo–SPAL (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lecce–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Torino
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
20.45: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ
12.00: Getafe–Mallorca
14.00: Espanyol–Real Sociedad
16.00: Valencia–Leganés (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2) 

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
19.00: Buffalo Bills–Cincinnati Bengals
19.00: Dallas Cowboys–Miami Dolphins
19.00: Green Bay Packers–Denver Broncos
19.00: Indianapolis Colts–Atlanta Falcons
19.00: Kansas City Chiefs–Baltimore Ravens
19.00: Minnesota Vikings–Oakland Raiders
19.00: New England Patriots–New York Jets
19.00: Philadelphia Eagles–Detroit Lions
22.05: Arizona Cardinals–Carolina Panthers
22.05: Tampa Bay Buccaneers–New York Giants
22.25: Los Angeles Chargers–Houston Texans
22.25: Seattle Seahawks–New Orleans Saints
22.25: San Francisco 49ers–Pittsburgh Steelers
Hétfő, 2.20: Cleveland Browns–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)

AUTÓVERSENY
17.30: TRC Europe, Barcelona, 2. futam (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
Olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Nur-Szultan
Szabadfogás, 61 kg, 79 kg, 86 kg, 97 kg
11.30: vigaszág
14.00: döntők

EVEZÉS
Országos bajnokság, Velence

FORMULA–1
SZINGAPÚRI NAGYDÍJ
14.10: futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Fehérvári Titánok
18.00: FTC-Telekom–Corona Brasov (romániai)
EBEL
17.30: Hydro Fehérvár AV19–HC TWK Innsbruck (osztrák) (Tv: Digi Sport3)
TIPSPORT LIGA
17.30: DVTK Jegesmedvék–MHK 32 Liptovsky Mikulás (Liptószentmiklós, szlovák)

KÉZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló
15.15: GOG (dán)–Csehovszkije Medvegyi (orosz) (Tv: Sport1)
16.45: Vardar Szkopje (északmacedón)–Porto (portugál) (Tv: Sport1)
19.00: Paris Saint-Germain (francia)–Mol-Pick Szeged (Tv: Sport1)
Német bajnokság, 6. forduló
13.30: Magdeburg–RN Löwen (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, ARAGÓNIAI NAGYDÍJ
8.35: Moto 3, bemelegítés (Tv: Spíler2)
9.05: Moto 2, bemelegítés (Tv: Spíler2)
9.35: MotoGP, bemelegítés (Tv: Spíler2)
10.55: Moto3, futam (Tv: Spíler2)
12.05: Moto2, 2. futam (Tv: Spíler2)
13.25: MotoGP, futam (Tv: Spíler2)

RITMIKUS GIMNASZTIKA
Világbajnokság, Baki
12.30: csapatverseny

SÚLYEMELÉS
Világbajnokság, férfi 81 kg, női 64 kg

TENISZ
• OB
Országos bajnokság, döntők (Nemzeti Edzés Központ, Budapest, Mikoviny u. 6.)
• NEMZETKÖZI TORNÁK
ATP: Szentpétervár, Metz
WTA: Oszaka, Szöul

SZEPTEMBER 23., HÉTFŐ

FUTBALLPROGRAM

FIFA
19.30: FIFA-gála (Tv: M4 Sport)

NÉMET BUNDESLIGA
20.30: Wolfsburg–Hoffenheim (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
3. FORDULÓ
Kedd, 2.15: Washington Redskins–Chicago Bears (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.30: Kicsem+Tuti 1988 (Tv: Sport2)

RÖPLABDA
20.00: férfi Eb, nyolcaddöntő (Tv: Sport2)

Videók