Szombati Sport: Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK

Labdarúgó EB-selejtezők, Erste Liga és férfi kosárlabda NBI-es mérkőzések.


FUTBALLPROGRAM

U19-ES EB-SELEJTEZŐ
20.00: MAGYARORSZÁG–Horvátország (Tv: M4 Sport)

EB-SELEJTEZŐK
7. FORDULÓ

D-CSOPORT
15.00: Grúzia–Írország (Tv: Sport2)
18.00: Dánia–Svájc (Tv: Sport2)

F-CSOPORT
18.00: Feröer–Románia
20.45: Norvégia–Spanyolország (Tv: Sport2)
20.45: Málta–Svédország

J-CSOPORT
18.00: Bosznia-Hercegovina–Finnország
20.45: Liechtenstein–Örményország
20.45: Olaszország–Görögország (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
EURÓPA-BAJNOKSÁG, CSOPORTKÖR
16.40: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Sport Club Csíkszereda (romániai)–Schiller-Vasas HC
17.30: Gyergyói HK (romániai)–FTC-Telekom
18.00: Hokiklub Budapest–Corona Brasov (romániai)

KÉZILABDA
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓ
17.00: Csurgói KK–Dobrogea Sud Constanta (román) (Tv: Sport1)
NŐI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ

2. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
15.00: Váci NKSE–Hypo Niederösterreich (osztrák) (Tv: Sport1)
19.00: DVSC Schaeffler–TSV Bayer 04-Werkselfen (német) (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00: HE-DO B. Braun Gyöngyös–SBS-Eger
18.00: Mezőkövesdi KC–Sport36-Komló

NŐI NB I
18.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Motherson-Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA

FÉRFI NB I
14.00: Egis Körmend–Szolnoki Olaj KK (Tv: M4 Sport)
16.30: Zalakerámia ZTE KK–OSE Lions
17.00: DEAC–Sopron KC
18.00: PVSK-VEOLIA–Alba Fehérvár
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Kaposvári KK
18.00: Atomerőmű SE–Jászberényi KSE
18.00: Naturtex-SZTE-Szedeák–KTE-Duna Aszfalt

NŐI NB I
15.00: PINKK-Pécsi 424–TFSE-MTK
18.00: Uni Győr MÉLY-ÚT–PEAC-Pécs
18.00: Sopron Basket–ELTE BEAC Újbuda
19.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–NKE-FCSM Csata

RÖGBI
EURÓPAI NEMZETEK KUPÁJA-SOROZAT
1. KONFERENCIA, ÉSZAKI CSOPORT
BUDAPEST RUGBY CENTER
15.00: MAGYARORSZÁG–Lettország

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA
18.00: 1. MCM-Diamant Kaposvár–UTE
18.00: Békéscsabai RSE–MTK Budapest
19.00: Hungast Haladás–Fatum Nyíregyháza

TENISZ
ATP-TORNA
10.00: Sanghaj, 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
14.00: Sanghaj, 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)

WTA-TORNA
5.00: Tiencsin, elődöntők (Tv: Digi Sport1)

TORNA
OLIMPIAI KVALIFIKÁCIÓS VILÁGBAJNOKSÁG, STUTTGART
16.00: szerenkénti döntők (férfiak: talaj, lólengés, gyűrű, nők: ugrás, felemás korlát) (Tv: M4 Sport)

TRIATLON
Hawaii Ironman

UFC
FIGHT NIGHT, TAMPA
Vasárnap, 2.00: Joanna Jedrzejczyk–Michelle Waterson (Tv: Sport2)

Videók