Csütörtöki sport: Fradi-Ludogorec az Európa ligában

Pályán az Arsenal, a Sevilla, a Lazio és a Roma is; atlétika-vb és tenisz minden mennyiségben.


FUTBALLPROGRAM

MINIFUTBALL-VILÁGBAJNOKSÁG, PERTH
7.00: Magyarország–Anglia (Tv: M4 Sport)

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
H-CSOPORT
18.55: FERENCVÁROS–Ludogorec (Tv: Sport1)

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK
A-CSOPORT
21.00: Dudelange–Qarabag
21.00: Sevilla–APOEL
B-CSOPORT
21.00: Lugano–Dinamo Kijev (Tv: Digi Sport3)
21.00: Malmö–Köbenhavn
C-CSOPORT
21.00: Krasznodar–Getafe
21.00: Trabzonspor–Basel
D-CSOPORT
21.00: Rosenborg–PSV Eindhoven
21.00: Sporting CP–LASK Linz
E-CSOPORT
21.00: Celtic–CFR Cluj
21.00: Lazio–Rennes (Tv: Digi Sport2)
F-CSOPORT
21.00: Arsenal–Standard Liege (Tv: Digi Sport1)
21.00: Guimaraes–Eintracht Frankfurt
G-CSOPORT
18.55: Feyenoord–Porto
18.55: Young Boys–Rangers FC
H-CSOPORT
18.55: CSZKA Moszkva–Espanyol (Tv: Digi Sport3)
I-CSOPORT
18.55: Olekszandrija–Gent
18.55: St.-Étienne–Wolfsburg
J-CSOPORT
18.55: Basaksehir–Mönchengladabch
18.55: Wolfsberg–Roma (Tv: Digi Sport2)
K-CSOPORT
18.55: Besiktas–Wolverhampton
18.55: Braga–Slovan Bratislava
L-CSOPORT
18.55: AZ Alkmaar–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
18.55: Asztana–Partizan (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
5. FORDULÓ
Péntek, 2.15: Seattle Seahawks–Los Angeles Rams (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA
7. NAP
15.35: tízpróba, 110 m gát
15.40: női hármasugrás, selejtező
16.30: tízpróba, diszkoszvetés, A-csoport
17.15: hétpróba, távolugrás (Krizsán Xénia)
17.35: tízpróba, diszkoszvetés, B-csoport
18.05: tízpróba, rúdugrás, A-csoport
18.20: férfi súlylökés, selejtező, A-csoport
19.05: tízpróba, rúdugrás, B-csoport
19.10: hétpróba, gerelyhajítás (Krizsán Xénia)
19.40: férfi súlylökés, selejtező, B-csoport
21.00: férfi 1500 m, előfutamok
21.05: tízpróba, gerelyhajítás, A-csoport
21.35: női súlylökés, döntő
22.00: női 1500 m, elődöntő
22.10: tízpróba, gerelyhajítás, B-csoport
22.50: női 400 m, döntő
23.05: hétpróba, 800 m (Krizsán Xénia)
23.25: tízpróba, 1500 m

JÉGKORONG
SVÉD BAJNOKSÁG
19.00: Leksand–Frölunda (Tv: Sport2)

KERÉKPÁR
15.00: Nemzetközi körverseny, Tour of Croatia, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NÉMET KUPA
17.00: Flensburg–Hannover-Burgdorf (Tv: Sport2)

LÓSPORT
13.30: Kincsem+Tuti (Tv: Sport1)

TENISZ
ATP-TORNA
4.00: Tokió, 4. nap, 1. mérkőzés (Tv: Sport1)
6.00: Tokió, 4. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport1)
8.00: Tokió, 4. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport1)
8.30: Peking, 3. nap, 2. mérkőzés (Tv: Sport2)
10.00: Tokió 4. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport1)
10.30: Peking, 3. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
12.30: Peking, 4. nap, 3. mérkőzés (Tv: Sport2)
15.00: Peking, 4. nap, 4. mérkőzés (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
6.30 és 13.30: Peking (Tv: Digi Sport2)

Videók