Vasárnapi sport: magyar-spanyol csúcsrangadó
Lengyelország és Spanyolország ellen is megmutathatják a magyar tehetségek tudásukat a Talent Cupon.
FUTBALLPROGRAM
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00: Paks–FK Partizan (szerb I.)
Mezőkövesd–FK Minaj (ukrán II.)
AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
18.00: Szenegál-Tunézia (Tv: Sport1)
21.00: Algéria-Nigéria (Tv: Sport1)
U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.45: Örményország–Spanyolország
19.00: Olaszország–Portugália
STRANDFOCI
U21 TALENT CUP
10.55: MAGYARORSZÁG–Lengyelország (Tv: Digi Sport1)
12.10: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: Digi Sport1)
FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU
MŰUGRÁS
8.30: férfi 1 méter, döntő
13.45: női szinkrontoronyugrás, döntő
MŰÚSZÁS
12.00: páros technikai, döntő
VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
B-CSOPORT
4.10: Kanada–Oroszország
5.30: MAGYARORSZÁG–Dél-Korea
C-CSOPORT
9.30: Kuba–Kazahsztán
10.50: Görögország–Spanyolország
D-CSOPORT
12.10: Japán–Kína
13.30: Olaszország–Ausztrália
FÉRFIAK, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
Vasárnap, 1.30: Szerbia–Montenegró
Vasárnap, 2.50: Dél-Korea–Görögország
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
AUTÓSPORT
8.30: Hungaroring Classic (Tv: Spíler1)
9.55: Formula–3, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.10: Formula–2, Silverstone, 2. futam (Tv: M4 Sport)
11.15: TCR Europe, Red Bull Ring, 2. futam (Tv: Sport1)
11.45: Porsche-szuperkupa, SIlverstone (Tv: Eurosport1)
21.55: Formula E, New York, 2. futam (Tv: Eurosport1)
CSELGÁNCS
BUDAPEST GRAND PRIX, PAPP LÁSZLÓ-SPORTARÉNA, 3. NAP
10.00: előcsatározások, nők: 78 kg, +78 kg, férfiak: 90 kg, 100 kg, +100 kg
17.00: éremmérkőzések (Tv: Sport2)
EVEZÉS
Világkupa, Rotterdam
FORMULA–1
BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE
15.00: futam (Tv: M4 Sport)
GOLF
21.00: John Deere Classics, Silvis, 4. nap (Tv: Sport2)
KERÉKPÁR
12.55: Tour de France, 9. szakasz, Saint-Étienne–Brioude, 170.5 km (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30: MAGYARORSZÁG–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
MOTORSPORT
7.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
8.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 1. futam (Tv: Eurosport2)
10.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MX2, 2. futam (Tv: Eurosport2)
11.00: Motokrossz-vb-sorozat, Ázsia, MXGP, 2. futam (Tv: Eurosport2)
19.55: Superbike-vb, Monterey, superpole-futam (Tv: Eurosport2, Spíler1)
22.55: Superbike-vb, Monterey, 2. futam (Tv: Eurosport1, Spíler1)
REPÜLŐSPORT
17.30: Red Bull Air Race, Balaton (Tv: M4 Sport)
RÖGBI
Hetesrögbi, európai olimpiai kvalifikációs torna, Colomiers
TENISZ
Wimbledon, férfi döntő (Tv: Eurosport2)
TRIATLON
14.30: világkupaverseny, Tiszaújváros, női és férfi egyéni (Tv: Sport1)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-közvetítés, tv-műsor, sportműsor