Vasárnapi sport: izgalmas versenyekkel zár a vizes-vb
Az Arsenal, a Liverpool és a Chelsea is pályán,
FUTBALLPROGRAM
TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
16.00: Reading (angol)–Chelsea (angol)
16.15: Emirates-kupa, Arsenal (angol)–Lyon (francia)
18.00: Liverpool (angol)–Napoli (olasz)
21.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Milan (olasz)–Benfica (portugál)
STRANDFOCI
NB I
10.55, 12.10, 16.25 és 17.40: döntő (Tv: Digi Sport1)
FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU
ÚSZÁS
3.00: előfutamok
Benne:
Férfi 400 m vegyes (Verrasztó Dávid, Bernek Péter)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)
Női 4x100 m vegyes váltó
Férfi 4x100 m vegyes váltó
13.00: döntők
Benne:
Férfi 50 m hát
Női 50 m mell
Férfi 1500 m gyors
Női 50 m gyors
Férfi 400 m vegyes
Női 400 m vegyes
Férfi 4x100 m vegyes váltó
Női 4x100 m vegyes váltó
15.45: záróünnepség
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ATLÉTIKA
14.00: Országos bajnokság (Lantos Mihály Sportközpont), 2. nap
AUTÓSPORT
10.30 és 15.00: 24 órás verseny, Spa (Tv: Eurosport1)
11.50: Porsche-szuperkupa, Hockenheim (Tv: Eurosport1)
CSELGÁNCS
17.00: Grand Prix-verseny, Zágráb, 3. nap (Tv: Sport2)
DARTS
20.00: World Matchplay, Blackpool, 9. nap (Tv: Sport1)
FORMULA–1
NÉMET NAGYDÍJ, HOCKENHEIM
15.10: futam (Tv: Duna)
KAJAK-KENU
Országos bajnokság, Szolnok
Maratoni Európa-bajnokság, Decize (Franciaország)
KERÉKPÁR
12.40 és 14.50: mountain bike, Európa-bajnokság, Brno (Tv: Eurosport1)
17.55: Tour de France, 21. (utolsó) szakasz, Rambouillet–Párizs, Champs-Élysées, 128 km (Tv: Eurosport1)
KÉZILABDA
FÉRFI JUNIOR-VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
18.00: döntő (Tv: Sport1)
MOTORSPORT
4.15: FIM Endurance vb-sorozat, szuzukai 8 órás (Tv: Eurosport2)
13.00: motokrossz-vb-sorozat, Loket, MX2, 1. futam (Tv: Eurosport2)
14.00 és 17.00: motokrossz-vb-sorozat, Loket, MXGP, 1. és 2. futam (Tv: Eurosport2)
SPORTLÖVÉSZET
9.00: Skeet országos bajnokság (Sarlóspuszta) 2. nap
SZNÚKER
19.25: Riga Masters, döntő (Tv: Eurosport2)
TENISZ
11.30: ATP-torna, Gstaad, döntő (Tv: Sport2)
12.00: ATP-torna, Hamburg, döntő (Tv: Sport1)
18.00: WTA-torna, Jurmala, döntő (Tv: Digi Sport2)
19.30: WTA-torna, Palermo, döntő (Tv: Digi Sport1)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: sportműsor, tv-műsor, tv-közvetítés