Vasárnapi sport: Futballdömping és kajak-kenu vb magyar döntőkkel

Pályán a Ferencváros, a Barcelona és az Atlético is. Telekom Veszprém-Balatonfüred kézimeccs; MotoGP futam.


AUGUSZTUS 25., VASÁRNAP

FUTBALLPROGRAM

NB I
4. FORDULÓ

18.00: Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB II
5. FORDULÓ

17.30: Soroksár SC–Vác FC
17.30: Dorogi FC–Budafoki MTE
17.30: Budaörs–Balmazújváros (Tatabányán)
17.30: Szeged-Csanád GA–BFC Siófok (Gyulán)
17.30: Tiszakécske LC–Vasas FC
19.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
19.00: Békéscsaba–MTK Budapest
19.00: Csákvár–Szombathelyi Haladás
19.00: Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr
19.00: ETO FC Győr–Kazincbarcika

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Debreceni EAC–FC Hatvan
17.00: Ózdi Kohász–Sényő
17.00: Tállya–Balassagyarmati SE
17.00: Putnok–FC Tiszaújváros
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE
17.00: Gyöngyösi AK–ESMTK
17.00: Füzesgyarmat–Eger SE
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kecskeméti TE–Iváncsa KSE
17.00: Monor–Bp. Honvéd-MFA II
17.00: Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő
17.00: Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC
17.00: Taksony–Dunaharaszti MTK
17.00: Kozármisleny–FC Dabas
17.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros
17.00: Szentlőrinc SE–Kelen SC
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE
17.00: III. Ker. TVE–Hévíz SK
17.00: Bicskei TC–FC Nagykanizsa
17.00: Komárom VSE–BKV Előre
17.00: Lipót Pékség–Balatonlelle SE
17.00: Pápai Perutz FC–Sárvár FC
18.30: Ménfőcsanak ESK–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ

15.00: AFC Bournemouth–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Spíler 1)
17.30: Wolverhampton Wanderers–Burnley

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ

15.30: RB Leipzig–Frankfurt (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ

18.00: Udinese–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Brescia
20.45: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport3)
20.45: SPAL–Atalanta
20.45: Torino–Sassuolo
20.45: Hellas Verona–Bologna

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ

17.00: Mallorca–Real Sociedad
17.00: Deportivo Alavés–Espanyol
19.00: Leganés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ

15.00: Monaco–Nimes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Strasbourg–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Toulouse (Tv: Digi Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ

20.45: Galatasaray–Konyaspor (Tv: Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
3. FORDULÓ

19.30: Portimonense–Sporting CP (Tv: Sport2)
21.30: Gil Vicente–Sporting Braga (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

KÉZILABDA
NÉMET BAJNOKSÁG
1. FORDULÓ

13.30: SC DHfK Leipzig–Füchse Berlin (Tv: Sport1)
16.00: MT Melsungen–SG Flensburg-Handewitt (Tv: Sport2)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1960 (Tv: Sport2)

GOLF
23.00: Tour Championship By Coca-Cola, Atlanta, 4. nap (Tv: Sport2)

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ELŐSZEZON

Hétfő, 2.00: Tennessee Titans–Pittsburgh Steelers (Tv: Sport2)

EVEZÉS
VILÁGBAJNOKSÁG, LINZ/OTTENSHEIM

9.00: előfutamok, közte férfi könnyűsúlyú egypár (Galambos Péter), férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz), férfi kettes (Juhász Adrián, Simon Béla)

KAJAK-KENU
VILÁGBAJNOKSÁG, SZEGED

10.15: B- és C-döntők
11.30: női C-2 500 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m, férfi C-1 1000 m, női C-2 200 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, férfi C-4 500 m, női K-4 500 m, férfi K-4 500 m, A-döntők (Tv: M4 Sport)
14.30: női C-1 5000 m, férfi C-1 5000 m, női K-1 5000 m, férfi K-1 5000 m, A-döntők (Tv: M4 Sport)

KERÉKPÁR
13.30: Tour de l'avenir, 10. szakasz (Tv: Eurosport1)
15.00: Vuelta a Espana, Spanyolország, 2. szakasz, Benidorm–Calpe, 199.6 km (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I

18.00: Telekom Veszprém–Balatonfüredi KSE

MOTORSPORT
GYORSASÁGIMOTOROS-VB, BRIT NAGYDÍJ, SILVERSTONE

11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler 1)
12.20: Moto2 , futam (Tv: Spíler 1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler 1)
MOTOKROSSZ
VILÁGBAJNOKI SOROZAT

14.00: Svédország MXGP 1. futam (Tv: Eurosport2)

AUTÓSPORT
10.00: Suzuka (Tv: Eurosport2)
Német rali, a vb 10. futama, Bostalsee
Ózd-Salgó rali, az ob 5. futama, Ózd

LOVASSPORT
15.00: Európa-bajnokság, Rotterdam, egyéni döntő (Tv: Eurosport2)

RÖPLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKSÁG
C-CSOPORT, BUDAPEST, PAPP LÁSZLÓ SPORTARÉNA

15.30: Azerbajdzsán–Hollandia
18.00: Észtország–Románia
A-CSOPORT, ANKARA
17.00: Bulgária–Szerbia
19.30: Görögország–Finnország
B-CSOPORT, LÓDZ
18.00: Szlovénia–Portugália
20.30: Ukrajna–Olaszország
D-CSOPORT, POZSONY
17.30: Spanyolország–Fehéroroszország
20.00: Oroszország–Svájc

TRIATLON
Világkupa, Karlovy Vary (Csehország)

ÚSZÁS
9.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, előfutamok (Tv: M4 Sport)
17.30: junior úszó-világbajnokság, Budapest, Duna Aréna, középdöntők, döntők (Tv: M4 Sport)

Videók