Vasárnapi sport: Eb-selejtezők, U17-es vb-döntő, F1 Brazil Nagydíj

NFL meccsek minden mennyiségben, MotoGP futam Valenciából.


FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.00: Koszovó–Anglia (Tv: Sport2)
18.00: Bulgária–Csehország
B-CSOPORT
15.00: Szerbia-Ukrajna (Tv: Sport2)
15.00: Luxemburg–Portugália
H-CSOPORT
20.45: Moldova–Izland, Chisinau
20.45: Andorra–Törökország
20.45: Albánia–Franciaország (Tv: Sport2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
19.00: bronzmérkőzés
23.00: döntő (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00: Astra-Alef HFC–MTK

NB III
15. FORDULÓ
KELETI-CSOPORT
13.00: ESMTK–Cegléd
13.00: Putnok FC–Ózd
13.00: DVSC II–DEAC
13.00: DVTK II–Sényő
13.00: Gyöngyös–Balassagyarmat
13.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
13.00: Eger–Jászberény
13.00: FC Hatvan–Tállya
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Dabas-Gyón FC–Monor
13.00: Taksony–Kecskeméti TE
13.00: Kozármisleny–Bp. Honvéd II
13.00: Szekszárd–THSE-Szabadkikötő
13.00: Szentlőrinc–PMFC
13.00: Kelen SC–Dunaharaszti MTK
13.00: Iváncsa–Rákosmente
16.00: Dunaújváros–Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Mosonmagyaróvár
13.00: Érd–Veszprém
13.00: Komárom VSE–Bicskei TC
13.00: Lipót SK–III. Kerületi TVE
13.00: Pápai FC–BKV Előre
13.00: Sárvár FC–Balatonlelle
13.00: Hévíz SK–Puskás Akadémia II
15.30: Ménfőcsanak–FC Nagykanizsa

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
11. FORDULÓ
19.00: Baltimore Ravens–Houston Texans
19.00: Carolina Panthers–Atlanta Falcons
19.00: Detroit Lions–Dallas Cowboys
19.00: Indianapolis Colts–Jacksonville Jaguars
19.00: Miami Dolphins–Buffalo Bills
19.00: Minnesota Vikings–Denver Broncos
19.00: Tampa Bay Buccaneers–New Orleans Saints
19.00: Washington Redskins–New York Jets
22.05: San Francisco 49ers–Arizona Cardinals
22.25: Oakland Raiders–Cincinnati Bengals
22.25: Philadelphia Eagles–New England Patriots (Tv: Sport1)
2.20: Los Angeles Rams–Chicago Bears (Tv: Sport1)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINBORG, B-DIVÍZIÓ
FÉRFIAK
19.00: Észtország–MAGYARORSZÁG
NŐK
14.00: Spanyolország–MAGYARORSZÁG

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
18.10: futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
KONTINENTÁLIS KUPA, 3. KÖR
E-CSOPORT
15.00: FTC-Telekom–Amiens Gothiques (francia)
18.30: Nottingham Panthers (brit)–SönderjyskE Vojens (dán)
ERSTE LIGA
16.00: Corona Brasov (román)–DEAC
18.00: Hokiklub Budapest–Sport Club Csíkszereda (román)
18.30: UTE–Fehérvári Titánok
EBEL
17.30: Dornbirn Bulldogs (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
17.00: DVTK Jegesmedvék–HC Kosice (szlovák)
17.00: Dukla Trencín (szlovák)–MAC Újbuda

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: Elverum HB (norvég)–Mol-Pick Szeged
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
D-CSOPORT
17.00: Győri Audi ETO KC–DHK Baník Most (cseh)
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉSEK
13.00: Balatonfüredi KSE–Abanca Ademar León (spanyol)
15.00: Grundfos Tatabánya KC–ZTR Zaporizzsja (ukrán)

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ
H-CSOPORT
20.30: MAGYARORSZÁG–Szlovákia
FÉRFI NB I
18.00: Jászberényi KSE–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIAI NAGYYDÍJ
11.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
12.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RALI
Ausztrál-rali, a vb 14. (utolsó) futama, Coffs Harbour

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
16.00: PTE-PEAC–MAFC-BME
16.30: Sümegi RE–Kecskeméti RC
B-CSOPORT
15.00: FINO Kaposvár–Pénzügyőr SE
16.30: Szolnoki RK–Dunaferr SE
18.00: DEAC–MÁV Előre-BERICAP

TENISZ
ATP-világbajnokság, London

ÚSZÁS
Vizesgála, Duna Aréna

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–Debreceni VSE

Videók