Szombati sport: belevág a Dortmund és a Real is

Végéhez ér a hegymászó vb.


FUTBALLPROGRAM

NB I
3. FORDULÓ

17.00: Debreceni VSC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Ferencváros–Kaposvár (m4sport.hu)
19.30: Mezőkövesd–Puskás Akadémia (m4sport.hu)
19.30: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
19.30: Újpest FC–Paksi FC (m4sport.hu)
19.30: Bp. Honvéd–Kisvárda (m4sport.hu)

NŐI NB I
1. FORDULÓ

16.00: MTK–Ferencváros
16.00: Győri ETO–Szent Mihály

ANGOL PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

13.30: Arsenal–Burnley (Tv: Digi Sport1)   
16.00: Aston Villa–AFC Bournemouth
16.00: Brighton & Hove Albion–West Ham United
16.00: Everton–Watford
16.00: Norwich City–Newcastle United
16.00: Southampton–Liverpool
18.30: Manchester City–Tottenham Hotspur (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
2. FORDULÓ

17.30: Nantes–Marseille (Tv: Digi Sport3)
20.00: Metz–Monaco (Tv: Digi Sport3)
20.00: Toulouse–Dijon
20.00: Nimes–Nice
20.00: Amiens–Lille
20.00: Bordeaux–Montpellier

NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Augsburg (Tv: Sport1)
15.30: Bayer Leverkusen–Paderborn
15.30: Wolfsburg–Köln
15.30: Werder Bremen–Fortuna Düsseldorf
15.30: Freiburg–Mainz
18.30: Borussia Mönchengladbach–Schalke (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
1. FORDULÓ

17.00: Celta Vigo–Real Madrid (Tv: Spíler2)
19.00: Valencia–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
21.00: Leganés–Osasuna
21.00: VIllarreal–Granada (Tv: Spíler2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
2. FORDULÓ

20.00: Belenenses–Benfica (Tv: Sport2)
22.30: FC Porto–Setúbal (Tv: Sport2)

TÖRÖK SÜPERLIG
1. FORDULÓ

20.45: Sivaspor–Besiktas (Tv: Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
18.00: Dr. Papp Pál-Csermák József kalapácsvető-emlékverseny, Tapolca

DARTS
10.30: World Series of Darts, Melbourne, 2. nap (Tv: Sport2)

GOLF
22.45: BMW Championship, Medinah, 3. nap (Tv: Sport2)

HEGYMÁSZÁS
10.30: világbajnokság, Hacsiodzsi, női és férfi döntő (Tv: Eurosport2)

KERÉKPÁR
15.00: BinckBank Tour, 6. szakasz (Tv: Eurosport1)
17.00: Arctic Race of Norway, 3. szakasz (Tv: Eurosport1)
Vasárnap, 0.00: Tour of Utah, 5. szakasz (Tv: Eurosport2)

SÍUGRÁS
15.00: Nyári Grand Prix, Zakopane, csapat, HS 140 (Tv: Eurosport2)

SPORTLÖVÉSZET
8.00: 25 és 50 méteres puska, pisztoly országos bajnokság (Budapest, Fehér úti lőtér)

TENISZ
17.00 és 21.00: WTA-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
19.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 0.00: ATP-torna, Cincinnati, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

UFC
Vasárnap, 4.00: Daniel Cormier–Stipe Miocic (Tv: Sport1)

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Szingapúr  

Videók