Szerdai Sportműsor: Válogatott felkészülési mérkőzések, Veszprém–FTC

A magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója mellett többek között labdarúgás, kézilabda és vízilabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
12.00: a magyar labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója az Izland elleni Eb-pótselejtező-döntő előtt, online
17.15: az izlandi labdarúgó-válogatott sajtótájékoztatója (Puskás Aréna)

MAGYAR KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT
Ménfőcsanak (NB III)–Haladás (NB II) – a mérkőzést az MLSZ döntése értelmében a Haladás 3–0-ra megnyerte

NB III
KELETI CSOPORT
A 13. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
13.30: Mezőkövesd II–Sajóbábony
A 15. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
13.30: Tiszafüred–Balassagyarmat

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
15.45: Görögország–Ciprus (Tv: Sport1)
18.00: Románia–Fehéroroszország (Tv: Sport1)
18.45: Törökország–Horvátország (Tv: Sport2)
20.45: Hollandia–Spanyolország (Tv: Sport1)
20.45: Németország–Csehország (Tv: Sport2)
20.45: Belgium–Svájc
20.45: Lengyelország–Ukrajna
20.45: Olaszország–Észtország
20.45: Portugália–Andorra
20.45: Franciaország–Finnország

TOVÁBBI FONTOSABB ESEMÉNYEK ÉS ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK

JÉGKORONG
OSZTRÁK LIGA (ICE), ALAPSZAKASZ
19.15: Hydro Fehérvár AV19–iClinic Bratislava Capitals (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI NB I
17.45: Telekom Veszprém–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: Mol-Pick Szeged–Sport36-Komló
NŐI NB I
18.00: Kisvárda Master Good SE–FTC-Rail Cargo Hungaria
18.00: Hungast Szombathelyi KKA–Boglári Akadémia-SZISE
18.00: Váci NKSE–Alba Fehérvár KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét–Jászberényi KSE

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
19.00: DVTK–Vasas Óbuda

TENISZ
ATP-TORNA
Szófia
WTA-TORNA
Linz

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
A 7. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.00: PVSK Mecsek Füszért–Budapesti Honvéd SE
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
19.30: FTC–A-Híd VasasPlaket (Tv: M4 Sport)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, SELEJTEZŐ
B1-CSOPORT (Budapest)
19.00: OSC–Tourcoing (francia)

Kép: Getty Images

Videók