Keddi sport: folytatódnak a BL és EL selejtezők

Sorsolnak az EHF Kupában, Magyarország-Norvégia a junior vb-n.


FUTBALLPROGRAM
 
BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ
17.00: Shkëndija (északmacedón)–Nomme Kalju (észt)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.30: Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
Az első mérkőzésen 3–0
20.00: Valletta FC (máltai)–F91 Dudelange (luxemburgi)
Az első mérkőzésen: 2–2
20.00: HB Tórshavn (feröeri)–HJK (finn)
Az első mérkőzésen: 0–3
20.45: Crvena zvezda (szerb)–Suduva Marijampole (litván)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.45: Feronikeli (koszovói)–The New Saints (walesi)
Az első mérkőzésen: 2–2
 
EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, VISSZAVÁGÓ
17.00: Bananc (örmény)–Csukaricski (szerb)
Az első mérkőzésen: 0–3
19.00: KÍ (feröeri)–FK Riteriai (litván)
Az első mérkőzésen: 1–1
20.30: OFK Titograd (montenegrói)–CSZKA Szófia (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–4
 
FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU
 
MŰUGRÁS
  3.00: női toronyugrás, selejtező 
  8.30: női toronyugrás, elődöntő 
13.45: csapat, döntő
 
NYÍLT VÍZI ÚSZÁS
1.00: férfi 10 km (Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)
 
MŰÚSZÁS
  4.00: páros szabadprogram, selejtező (Gács Boglárka, Dávid Janka) 
12.00: csapat technikai döntő
 
VÍZILABDA
NŐK, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
A-CSOPORT
12.10: Egyesült Államok–Hollandia 
13.30: Dél-Afrika–Új-Zéland 
B-CSOPORT
  1.30: Dél-Korea–Oroszország
  2.50: Kanada–MAGYARORSZÁG 
C-CSOPORT
  4.10: Spanyolország–Kazahsztán 
  5.30: Kuba–Görögország 
D-CSOPORT
  9.30: Ausztrália–Kína 
10.50: Japán–Olaszország
 
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti
 
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
 
KÉZILABDA
NŐI JUNIOR EURÓPA-BAJNOKSÁG, GYŐR
18.30: középdöntő, 1. forduló, Magyarország–Norvégia (Tv: M4 Sport)
 
11.00: a férfi és a női EHF-kupa-selejtező első és második fordulójának sorsolása (Bécs)
 
TENISZ
13.00: WTA-torna, Bukarest (Tv: Digi Sport1)
 
VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK  
  9.00: női tőr egyéni selejtező 
13.00: férfi párbajtőr egyéni 

Videók