Vasárnapi sport: Topligák, F1-es amerikai nagydíj

Kézilabda BL-meccset játszik a Szeged; NFL minden mennyiségben.


FUTBALLPROGRAM

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
3. FORDULÓ
E-CSOPORT
21.00: Argentína–Tadzsikisztán
21.00: Kamerun–Spanyolország
F-CSOPORT
Hétfő, 0.00: Mexikó–Salamon-szigetek
Hétfő, 0.00: Olaszország–Paraguay

NB II
15. FORDULÓ
13:30: Békéscsaba–Budaörs
13:30: Kazincbarcika–Szeged
13:30: Soroksár–Dorog
13:30: Tiszakécske–Szolnok
16:30: Vasas–BFC Siófok (Tv: M4 Sport)
17:00: Ajka–Csákvár
17:00: Győri ETO–Budafok
17:00: MTK Budapest–Haladás
17:00: Nyíregyháza Spartacus FC–Gyirmót

NB III
KELETI CSOPORT
13.30: ESMTK–Tiszaújváros
13.30: Cegléd–Jászberény
13.30: DVSC II–Tállya
13.30: DVTK II–Ózd
13.30: Gyöngyös–DEAC
13.30: Füzesgyarmat–Sényő
13.30: Eger–Balassagyarmat
13.30: FC Hatvan–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Dabas–Dunaharaszti MTK
13.30: Taksony–Rákosmente
13.30: Kozármisleny–Monor
13.30: Szekszárd–Kecskeméti TE
13.30: Szentlőrinc–Bp. Honvéd II
13.30: Kelen SC–THSE-Szabadkikötő
13.30: Iváncsa–Dabas-Gyón FC
16.00: Dunaújváros–PMFC
NYUGATI CSOPORT
11.30: Mol Fehérvár FC II–III. Kerületi TVE
13.30: Érd–BKV Előre
13.30: Veszprém–Balatonlelle
13.30: Lipót SK–Puskás Akadémia II
13.30: Pápai FC–FC Nagykanizsa
13.30: Sárvár FC–Mosonmagyaróvár
13.30: Hévíz SK–Komárom VSE
15.30: Ménfőcsanak–Bicskei TC

ANGOL PREMIER LEAGUE
11. FORDULÓ
15.00: Crystal Palace–Leicester (Tv: Spíler1)
17.30: Everton–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
12. FORDULÓ
15.00: Bordeaux–Nantes
17.00: Nice–Reims (Tv: Digi Sport2)
21.00: Saint-Étienne–Monaco (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
10. FORDULÓ
15.30: Düsseldorf–Köln
18.00: Augsburg–Schalke

OLASZ SERIE A
11. FORDULÓ
12:30: Atalanta–Cagliari (Tv: Digi Sport1)
15:00: Genoa–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15:00: Lecce–Sassuolo
15:00: Verona–Brescia
18:00: Fiorentina–Parma (Tv: Digi Sport3)
20:45: AC Milan–Lazio (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
12. FORDULÓ
12:00: Valladolid–Mallorca (Tv: Spíler2)
14:00: Villarreal–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16:00: Osasuna–Alavés (Tv: Spíler2)
18:30: Celta Vigo–Getafe (Tv: Spíler2)
18:30: Leganés–Eibar
21:00: Granada–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
9. FORDULÓ
15.30: Jacksonville Jaguars–Houston Texans, London
19.00: Buffalo Bills–Washington Redskins
19.00: Carolina Panthers–Tennessee Titans
19.00: Kansas City Chiefs–Minnesota Vikings
19.00: Miami Dolphins–New York Jets
19.00: Philadelphia Eagles–Chicago Bears
19.00: Pittsburgh Steelers–Indianapolis Colts
22.05: Oakland Raiders–Detroit Lions
22.05: Seattle Seahawks–Tampa Bay Buccaneers
22.25: Denver Broncos–Cleveland Browns
22.25: Los Angeles Chargers–Green Bay Packers
Hétfő, 2.20: Baltimore Ravens–New England Patriots (Tv: Sport2)

BIRKÓZÁS
15.30: U23-as világbajnokság, Ludovika Sportcsarnok

DARTS
WORLD SERIES FINALS, AMSZTERDAM
13.45: negyeddöntő (Tv: Sport2)
20.15: elődöntő, döntő (Tv: Sport1)

FORMULA–1
EGYESÜLT ÁLLAMOK NAGYDÍJA, AUSTIN
20.10: futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: SC Csíkszereda (romániai)–Gyergyói HK (romániai)
18.00: FTC-Telekom–Schiller-Vasas HC
18.30: Debreceni EAC–Corona Brasov (román)
18.40: Hokiklub Budapest–Újpesti TE
EBEL
17.30: HC TWK Innsbruck (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19
TIPSPORT LIGA
15.00: MAC Újbuda–HC Nové Zámky (szlovák)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
17.00: Mol-Pick Szeged–RK Celje PL (szlovén) (Tv: Sport1)
NŐI NB I
14.30: Kisvárda Master Good SE–Érd HC (Tv: M4 Sport)
17.00: Siófok KC-EUbility Group–Békéscsabai Előre NKSE
NÉMET BAJNOKSÁG
11. FORDULÓ
13.30: Füchse Berlin–RN Löwe (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NŐI NB I
17.00: ZTE Női Kosárlabda Klub–Sopron Basket
18.00: VBW CEKK Cegléd–Aluinvent DVTK

LÓSPORT
15.15: Kincsem+Tuti 1125 (Tv: Sport1)

MOTORSPORT
MOTOGP, MALAJZIAI NAGYDÍJ, SEPANG
5.00: Moto3, futam (Tv: Spíler1)
6.20: Moto2, futam (Tv: Spíler1)
8.00: MotoGP, futam (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
FÉRFI NB I
A-CSOPORT
14.00: PTE-PEAC–Sümegi RE
17.00: Kecskeméti RC–Vidux-Szegedi RSE
B-CSOPORT
16.30: Dunaferr SE–MÁV Előre-Bericap
17.00: Pénzügyőr SE–DEAC

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
Világkupa, Salt Lake City

TENISZ
ATP: Párizs
WTA: világbajnokság (Sencsen)

TRIATLON
Világkupa, Lima

ÚSZÁS
Világkupa, Kazany

Fotó:

Videók