Vasárnapi sport: F1-es orosz nagydíj; BL meccset játszik a Veszprém

Pályán a női kézilabda-válogatott Olaszország ellen; NFL-mérkőzések; atlétika-vb; Ferencváros-Kisvárda.


FUTBALLPROGRAM

NB I
7. FORDULÓ
16.00: Ferencvárosi TC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport)

NB II
10. FORDULÓ
14.00: MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC
16.00: Vác FC–Vasas FC, Szamos Mihály Sporttelep
17.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Dorogi FC
17.00: BFC Siófok–Soroksár SC
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka
17.00: Budafoki MTE–Kazincbarcika

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Balassagyarmat–FC Hatvan
16.00: Sényő–Tiszaújváros
16.00: DEAC–Jászberény
16.00: Ózd–Cegléd
16.00: Tállya–ESMTK
16.00: Putnok FC–Eger
16.00: DVSC II–Füzesgyarmat
16.00: DVTK II–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: THSE-Szabadkikötő–Iváncsa
16.00: Bp. Honvéd II–PMFC
16.00: Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK
16.00: Monor–Dabas
16.00: Rákosmente–Dunaújváros
16.00: Dabas-Gyón FC–Kelen SC
16.00: Taksony–Szentlőrinc
16.00: Kozármisleny–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Érd
14.30: Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II
16.00: Mosonmagyaróvár–Hévíz Sportkör
16.00: FC Nagykanizsa–BKV Előre
16.00: III. Ker. TVE–Balatonlelle
16.00: Bicskei Torna Club–Veszprém
16.00: Komárom VSE–Sárvár FC
16.00: Petőfi Sportkör Lipót–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
17.30: Leicester CIty–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
15.30: Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nimes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15.30: Düsseldorf–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Köln–Hertha

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30: Napoli–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lecce–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Cagliari–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00: Espanyol–Valladolid (Tv: Spíler2)
14.00: Eibar–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.00: Alavés–Mallorca (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ
18.00: DAC (Dunaszerdahely)–Zilina

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
19.00: Atlanta Falcons–Tennessee Titans
19.00: Baltimore Ravens–Cleveland Browns
19.00: Buffalo Bills–New England Patriots (Tv: Sport2)
19.00: Detroit Lions–Kansas City Chiefs
19.00: Houston Texans–Carolina Panthers
19.00: Indianapolis Colts–Oakland Raiders
19.00: Miami Dolphins–Los Angeles Chargers
19.00: New York Giants–Washington Redskins
22.05: Arizona Cardinals–Seattle Seahawks
22.05: Los Angeles Rams–Tampa Bay Buccaneers
22.25: Chicago Bears–Minnesota Vikings (Tv: Sport2)
22.25: Denver Broncos–Jacksonville Jaguars
Hétfő, 2.20: New Orleans Saints–Dallas Cowboys (Tv: Sport2)

ATLÉTIKA
8.45: berlini maratoni (Tv: Sport1)
VILÁGBAJNOKSÁG, DOHA, 3. NAP
DÖNTŐK
19.40: női rúdugrás (Tv: M4 Sport)
20.45: férfi hármas
21.35: 4x400 vegyes váltó
22.20: női 100 m
22.30: női 20 km gyaloglás (Madarász Viktória) (Tv: M4 Sport)

AUTÓVERSENY
16.30: Barcelona (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
OROSZ NAGYDÍJ, SZOCSI
3.15: Formula–2, 1. futam (Tv: M4 Sport)
8.50: Formula–3, 2. futam (Tv: M4 Sport)
10.15: Formula–2, 2. futam (Tv: M4 Sport)
13.10: F1, futam (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.30: Gyergyói HK–Brassó
18.00: FTC–DAB
18.00: Hokiklub Budapest–Csíkszereda
18.30: Újpest–Vasas
EBEL
17.30: Fehérvár A19–Graz (Tv: Digi Sport2)
TIPSPORT LIGA
16.00: Nové Zámky–MAC Újbuda

KERÉKPÁR
ORSZÁGÚTI VILÁGBAJNOKSÁG
9.40: férfi mezőnyverseny (Dina Márton) (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ, 2. CSOPORT, LIGNANO
2. FORDULÓ
17.30: Olaszország–MAGYARORSZÁG (Tv: Sport1)
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
A-CSOPORT
17.00: Celje (szlovén)–Aalborg (dán)
B-CSOPORT
17.00: Motor Zaprizzsja (ukrán)–Vardar (északmacedón)
19.00: Montpellier HB (francia)–Telekom Veszprém (Tv: Sport1)
C-CSOPORT
12.10: CD Bidosoa Irun (spanyol)–Eurofarm Rabotnik (északmacedón)
D-CSOPORT
17.30: Wisla Plock (lengyel)–Kristianstad (svéd)
19.00: Kadetten (svájci)–Csehovszkije Medvegyi (orosz)

KOSÁRLABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA-SELEJTEZŐ
2. FODULÓ, VISSZAVÁGÓ
18.00: BK Ventspils (lett)–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1994 (Tv: Sport2)

LOVASSPORT
8.00: Pónifogathajtó-világbajnokság, Kisbér-Ászár – akadályhajtás

RÖPLABDA
FÉRFI EB
17.30: döntő

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
10.35: Országos bajnokság, Gyakorló Jégcsarnok

SZABADIDŐSPORT
SPAR Budapest Maraton, 2. nap

SZNÚKER
7.55: világbajnokság, Kína, döntő (Tv: Eurosport2)

TENISZ
ATP-TORNA
9.00: Csengtu, döntő (Tv: Sport2)
WTA-TORNA
6.30: Peking (Tv: Digi Sport2)

Videók