Szombati sport: lerázzák a rozsdát a Premier League csapatok

Folytatja BL szereplését a Fradi.


FUTBALLPROGRAM

NB I
2. FORDULÓ

17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
19.30: Diósgyőri VTK–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: ZTE FC–al-Ain (egyesült arab emírségekbeli)

NŐI BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. FORDULÓ, 5. CSOPORT, POZSONY

13.00: Ferencváros–Agarista-SS Anenii Noi (moldovai)
17.30: Szpartak Szubotica (Szabadka, szerb)–Slovan Bratislava (Pozsony, szlovák)

ANGOL PREMIER LEAGUE
1. FORDULÓ

13.30: West Ham United–Manchester City (Tv: Spíler1)
16.00: AFC Bournemouth–Sheffield United
16.00: Burnley–Southampton
16.00: Crystal Palace–Everton (Tv: Digi Sport2)
16.00: Watford–Brighton & Hove Albion
18.30: Tottenham Hotspur–Aston Villa (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ

17.30: Marseille–Reims (Tv: Digi Sport1)
20.00: Dijon–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport1)
20.00: Nice–Amiens
20.00: Montpellier–Rennes (Tv: Digi Sport3)
20.00: Angers–Bordeaux
20.00: Brest–Toulouse

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
1. FORDULÓ

20.00: Gil Vicente–FC Porto (Tv: Sport2)
22.30: Benfica–Pacos de Ferreira (Tv: Sport2)

NÉMET KUPA
1. FORDULÓ

18.30: Würzburger Kickers (III.)–Hoffenheim (Tv: Sport1)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
15.00: Preussen Münster (német)–Borussia Dortmund (német)
21.30: Valencia (spanyol)–Internazionale (olasz)
23.00: FC Barcelona (spanyol)–Napoli (olasz)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
16.30: Csapat Európa-bajnokság, Bydgoszcz, 2. nap (Tv: Eurosport)

DARTS
11.00: World Series of Darts, Brisbane, 2. nap (Tv: Sport2)

GOLF
21.00: The Northern Trust, Jersey City, 3. nap (Tv: Sport1)

KERÉKPÁR
14.30: Országúti Európa-bajnokság, Alkmaar, nők (Tv: Eurosport2)

LOVASSPORT
18.05: Global Champions Tour, Valkenswaard (Tv: Eurosport2)

MOTORSPORT
MOTOGP, OSZTRÁK NAGYDÍJ

  9.00: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
  9.55: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.55: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.35: Moto3, 1. időmérő
13.00: Moto3, 2. időmérő
13.30: MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: MotoGP, 1. időmérő
14.35: MotoGP, 2. időmérő
15.05: Moto2, 1. időmérő
15.30: Moto2, 2. időmérő

ÖTTUSA
Európa-bajnokság, Bath, férfi döntő 

RÖPLABDA
SAVARIA-KUPA
, női nemzetközi felkészülési torna, 1. nap, Szombathely, Arena Savaria
17.00: Franciaország–Szlovénia
19.30: Magyarország–Görögország

STRANDRÖPLABDA
9.00: FIVB World Tour nemzetközi verseny, csoportkör és negyeddöntők, Lupa-tó   
9.00: Európa-bajnokság, Moszkva, női elődöntő és férfi negyeddöntő (Tv: Sport1)
16.00: Európa-bajnokság, Moszkva, női helyosztók és férfi negyeddöntő (Tv: Sport2)

SZNÚKER
8.00 és 13.25: China Open, Peking, elődöntő (Tv: Eurosport1)

TENISZ
19.00: WTA-torna, Toronto, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
21.00: ATP-torna, Montréal, elődöntő (Tv: Digi Sport2)
Vasárnap, 0.00: WTA-torna, Toronto, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
Vasárnap, 2.00: ATP-torna, Montréal, elődöntő (Tv: Digi Sport1)

TRIATLON
Hosszútávú ob, Nagyatád

ÚSZÁS
Világkupaverseny, Csinan 

UFC
Vasárnap, 2.00: UFC Fight Night, Montevideo. Főmeccs: Valentina Sevcsenko–Liz Carmouche (Tv: Sport1)

Videók