FUTBALLPROGRAM
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
17.00: Paradu (algériai I.)–ZTE
STRANDFOCI-VB-SELEJTEZŐ TORNA
NYOLCADDÖNTŐ
10.00: Magyarország–Azerbajdzsán
BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Viktoria Plzen (cseh)–Olympiakosz Pireusz (görög)
19.30: Szaburtalo Tbiliszi (grúz)–Dinamo Zagreb (horvát)
20.00: The New Saints (walesi)–FC Köbenhavn (dán)
20.00: PSV (holland)–FC Basel (svájci)
20.15: Szutjeszka Niksics (montenegrói)–APOEL (ciprusi)
EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
17.00: Ararat-Armenia (örmény)–Lincoln Red Imps (gibraltári)
17.45: HB Tórshavn (feröeri)–Linfield FC (északír)
17.55: Shkëndija (északmacedón)–F91 Dudelange (luxemburgi)
20.00: FC Santa Coloma (andorrai)–Asztana FK (kazah)
20.30: SP Tre Penne (San Marinó-i)–Suduva Marijampole (litván)
TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
12.30: Barcelona (spanyol)–Chelsea (angol)
Szerda, 1.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Real Madrid (spanyol)–Arsenal (angol)
Szerda, 3.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Bayern München (német)–Milan (olasz)
Szerda, 3.00: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Guadalajara (mexikói)–Atlético Madrid (spanyol)
FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU
MŰUGRÁS
ÓRIÁS-TORONYUGRÁS
5.00: nők (20 m), döntő (Tv: M4 Sport 6.00-tól)
ÚSZÁS
3.00: előfutamok (Tv: M4 Sport)
Benne:
Férfi 50 m mell
Női 200 m gyors (Hosszú Katinka, Késely Ajna)
Férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf, Kenderesi Tamás)
Férfi 800 m gyors (Kalmár Ákos)
13.00: elődöntők, döntők (Tv: M4 Sport)
Benne:
Férfi 200 m gyors, döntő
Női 1500 m gyors, döntő
Férfi 50 m mell, elődöntő
Női 100 m hát, döntő
Férfi 100 m hát, döntő
Női 200 m gyors, elődöntő
Férfi 200 m pillangó, elődöntő
Női 100 m mell, döntő
VÍZILABDA
FÉRFIAK
A 15. helyért
1.00: Dél-Korea–Új-Zéland
A 13. helyért
2.30: Kazahsztán–Brazília
A 9–12. helyért
4.00: Montenegró–Japán
5.30: Egyesült Államok–Dél-Afrika
NEGYEDDÖNTŐ
7.00: Szerbia–Spanyolország (Tv: M4 Sport)
8.30: Horvátország–Németország (Tv: M4 Sport)
10.00: Magyarország–Ausztrália (Tv: M4 Sport)
11.30: Olaszország–Görögország (Tv: M4 Sport)
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
DARTS
20.00: World Matchplay, Blackpool, nyolcaddöntő (Tv: Sport1)
Benne:
Michael Smith (angol, 5.)–Max Hopp (német)
James Wade (angol, 8.)–Mensur Suljovic (osztrák, 9.)
Gary Anderson (skót, 4.)–Mervyn King (angol)
Michael van Gerwen (holland, 1.)–Glen Durrant (angol)
KERÉKPÁR
13.05: Tour de France, 16. szakasz, Nimes–Nimes, 177 km (Tv: Eurosport1)
KOSÁRLABDA
A női Euroliga és az Európa-kupa csoportkörének sorsolása (München)
TENISZ
11.30–20.30: ATP-torna, Hamburg, 2. nap (Tv: Sport2)
13.00: WTA-torna, Jurmala, 2. nap (Tv: Digi Sport1)
16.00: WTA-torna, Palermo, 2. nap (Tv: Digi Sport2)
VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK
10.30: női kardcsapat nyolcas tábla
11.20: férfi tőrcsapat nyolcas tábla
16.00: női kardcsapat és férfi tőrcsapat, bronzmérkőzés és döntő (Tv: M4 Sport, Eurosport2)
18.30: záróünnepség
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: sportműsor, tv-műsor, tv-közvetítés