Szombati sport: a negyeddöntőbe jutásért harcol a magyar válogatott
Óriás rangadóval érkezik a Nemzetközi Bajnokok Kupája.
FUTBALLPROGRAM
NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
10.00: Debreceni VSC–Kazincbarcika (NB II)
11.00: Paksi FC–Soroksár SC (NB II)
17.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda
17.00: Wolfsberger AC (osztrák I.)–ZTE FC (Szlovéniában)
19.00: Vasas FC (NB II)–Kisvárda
Mezőkövesd–Asdod (izraeli I.) (Szlovéniában)
Mezőkövesd–el-Fejszali (szaúd-arábiai I.) (Szlovéniában)
PREMIER LEAGUE ÁZSIA-KUPA
12.00: a harmadik helyért (Tv: Spíler1)
14.30: döntő (Tv: Spíler1)
NEMZETKÖZI BAJNOKOK KUPÁJA
13.30: Manchester United (angol)–Internazionale (olasz)
22.00: Benfica (portugál)–Guadalajara (mexikói)
Vasárnap, 0.00: Arsenal (angol)–Fiorentina (olasz)
Vasárnap, 2.00: Bayern München (német)–Real Madrid (spanyol)
U19-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, ÖRMÉNYORSZÁG
CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.00: Spanyolország–Olaszország
19.00: Portugália–Örményország
FINA VIZES VILÁGBAJNOKSÁG, KVANGDZSU
MŰUGRÁS
8.30: vegyes páros szinkronműugrás, döntő
13.45: férfi toronyugrás, döntő
MŰÚSZÁS
10.00: vegyes páros szabadprogram, döntő
12.00: szabad kombináció, döntő
VÍZILABDA
NŐK, A 13–16. HELYÉRT
3.30: Dél-Afrika–Dél-Korea
5.00: Kuba–Japán
A NEGYEDDÖNTŐBE JUTÁSÉRT
7.00: Hollandia–Kanada
8.30: Új-Zéland–Magyarország
10.00: Görögország–Kína
11.30: Kazahsztán–Ausztrália
A világbajnokság eseményeit az MTVA közvetíti
TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK
ATLÉTIKA
9.45 és 16.00: U20-as Európa-bajnokság, Svédország, 3. nap (Tv: Eurosport2)
Gyémánt Liga-verseny, London
DARTS
20.00: World Matchplay, Blackpool, 1. nap (Tv: Sport1)
KERÉKPÁR
13.20: Tour de France, 14. szakasz, Tarbes–Tourmalet, 117.5 km, hegyi befutó (Tv: Eurosport1)
16.00: Hegyikerékpár ob
MOTORSPORT
17.00: Speedway of Nations, Olaszország, 1. döntő (Tv: Spíler1)
ÖKÖLVÍVÁS
21.00: Profi gála, London. Főmeccs: Dillian Whyte–Oscar Rivas (Tv: Sport2)
SÍUGRÁS
20.20: Nyári Grand Prix, Wisla Team, HS 134 (Tv: Eurosport1)
STRANDRÖPLABDA
Strandröplabda ob, 4. forduló, Dunaújváros
TENISZ
11.00–17.00: ATP-torna, Bastad, elődöntő (Tv: Sport2)
14.00: WTA-torna, Bukarest, elődöntő (Tv: Digi Sport1)
19.00: ATP-torna, Newport, elődöntő (Tv: Sport2)
TRIATLON
Világbajnoki sorozat, Edmonton
UFC
Vasárnap, 3.00: Rafael dos Anjos–Leon Edwards (Tv: Sport2)
VÍVÁS
VILÁGBAJNOKSÁG, BUDAPEST, BOK CSARNOK
8.30: női kard egyéni, 64-es tábla
9.40: férfi tőr egyéni, 64-es tábla
9.40: női párbajtőr csapat, selejtező
10.40: férfi kard csapat, selejtező
18.00: négyes döntők (Tv: M4 Sport, Eurosport1)
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)
Címkék: tv-közvetítés, tv-műsor, sportműsor