AUTÓ-MOTOR

A címvédő sikerével indult a MotoGP-szezon

A címvédő Jorge Lorenzo sikerével indult az elitkategóriában, azaz a MotoGP-ben a gyorsasági motoros világbajnokság 2017-es idénye, amely vasárnap a Katari Nagydíjjal rajtolt el.

Rosberg győzött a melbourne-i idénynyitón

Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Formula-1-es idénynyitó Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

Rossi még 2018-ban is Yamahán száguld majd

A következő két szezonban is a Yamahával szerepel a gyorsaságimotoros-világbajnokság MotoGP kategóriájában Valentino Rossi, az olaszok kilencszeres vb-győztes versenyzője.

„Bocsánatot kell kérni” – mindenki az új időmérőt kritizálja

Össztűz alá került a Forma–1, Ausztráliában debütáló új időmérő rendszere. A csapatfőnökök szerint hiba volt elfogadni az új rendszert, mielőbbi változást sürgetnek.

Hamiltoné a pole az új időmérőn

Lewis Hamilton rajtelsőségével indult a 2016-os szezon az Albert Parkban, ahol látványosan negatív véleményeket kapott a korábbiaknál kevesebb körözést és izgalmakat, ám annál nehezebben érthető forgatókönyveket hozó új időmérős szisztéma.