Csütörtöki sport: Teljes estés program a rali szerelmeseinek
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:
Darts
PDC Home Tour, 14. nap (Sport2 20:30)
MŰSORAJÁNLÓ:
LABDARÚGÁS
NB1
Ferencvárosi TC - Újpest FC ism. (M4 Sport 06:00)
Serie A
Sassuolo - Lazio ism. (Digisport1 08:50)
Lecce - Cagliari. ism. (Digisport1 10:40)
Bundesliga
22. forduló, Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt ism. (Sport2 12:00)
Premier League
Premier League 1-11, Carlton Cole ism. (Digisport2 14:00)
Leicester City - Liverpool FC ism. (Spíler1 18:35)
Arsenal FC - Tottenham Hotspur ism. (Spíler1 21:00)
Premier League Classic
Newcastle - Manchester United 1996/1997 (Digisport3 15:40)
Crystal Palace - Liverpool 2013/2014 (Digisport3 16:10)
Ligue 1
2016/2017, Nice - Marseille ism. (Digisport 18:45)
PSG - Angers ism. (Digisport2 15:15)
Nice - PSG ism. (Digisport2 17:25)
UEFA Európa-liga
Csoportkör, 6. forduló, Ludogorec - Ferencváros ism. (Sport1 20:00)
Ferencváros - CSZKA Moszkva ism. (Digisport1 12:45)
MOL Vidi - PAOK ism. (Digisport1 14:25)
2018/2019, Marseille - Lazio (Digisport1 16:45)
2017, döntő, Manchester United - Ajax ism. (Digisport2 19:55)
UEFA Bajnokok Ligája
Negyeddöntő: Bayern München - Real Madrid ism. (M4 Sport 14:25)
UEFA Labdarúgó EB selejtező
Ta' Qali, Málta - Spanyolország ism. (Sport2 14:00)
RÖPLABDA
Női Bajnokok Ligája
Conegliano - Vasas Óbuda ism. (Digisport3 13:05)
Nantes - Vasas Óbuda ism. (Digisport3 16:40)
Női Challenge Kupa
Olympiakosz - Swietelsky-Békéscsaba ism. (Digisport3 18:50)
VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája, OSC Újbuda - FTC Telekom ism. (Digisport3 23:10)
JÉGKORONG
Divízió I-es vb, csoportmérkőzés, Magyarország-Horvátország ism. (Sport1 16:15, Sport2 23:30))
EBEL-Liga, Fehérvár AV19 - Dornbirn ism. (Digisport3 20:50)
TENISZ
Grand Slam Torna
US Open Férfi döntõ ism. (Eurosport1 06:30, Eurosport2 17:00)
US Open Férfi negyeddöntők ism. (Eurosport1 23:30)
Ausztrál Open
Negyeddöntő ism. (Eurosport2 14:00)
Női elődöntő ism. (Eurosport2 15:30)
WTA Torna
Szentpétervár, döntő ism. (Digisport3 06:55)
Huahin, döntő ism. (DIgisport3 08:20)
Dubaj, döntő, ism. (Digisport3 10:05)
SNOOKER
Világbajnokság, Sheffield Negyeddöntő ism. (Eurosport1 08:30, Eurosport2 22:00))
RALI
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 1. szakasz ism. (Eurosport2 19:00)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 2. szakasz ism. (Eurosport2 19:15)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 3. szakasz ism. (Eurosport2 19:30)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 4. szakasz ism. (Eurosport2 19:45)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 5. szakasz ism. (Eurosport2 20:00)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 6. szakasz ism. (Eurosport2 20:15)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 7. szakasz ism. (Eurosport2 20:30)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 8. szakasz ism. (Eurosport2 20:45)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 9. szakasz ism. (Eurosport2 21:00)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 10. szakasz ism. (Eurosport2 21:15)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 11. szakasz ism. (Eurosport2 21:30)
Rali Kalandtúra Africa Eco Race 12. szakasz ism. (Eurosport2 21:45)
KERÉKPÁR
Oszágúti Világbajnokság, Nők ism. (Eurosport1 14:00)
Oszágúti Világbajnokság, Férfiak ism. (Eurosport1 15:00)
Lombardiai körverseny ism. (Eurosport1 17:00)
Milánó - Torinó ism. (Eurosport2 11:30)
DARTS
Michael van Gerwen - Peter Wright, A 2014-es PDC-vb döntője ism. (Sport1 10:45)
A televíziócsatornák a műsorváltoztatás jogát fenntartják.
Borítókép: GettyImages
Címkék: tv-műsor, tv-közvetítés, tv-program, sportműsor