Michelisz megszerezte a Pole-pozíciót

A német TCR nürburringi futamán a magyar versenyző indulhat az első helyről.

Mint ahogy arról korábban beszámoltunk, Michelisz Norbert közel 8 hónapos kihagyás után a német TCR nürburringi futamán teszi próbára tudását. Bár ezen a rövid pályán eddig még nem versenyzett a magyar pilóta, a pénteki versenynapon nagyon jól kezdett.

Michelisz az első szabadedzést megnyerte, a másodikon pedig 5. lett. A késő délutáni időmérőn ismét remekelt, és magabiztosan szerezte meg a rajtrács első helyét.

Az első futam szombaton 11:50-kor kezdődik majd, míg a második összecsapásra vasárnap

Borítókép: Facebook.com/MicheliszNorbert

Sport365.hu - Michelisz volt a leggyorsabb a TCR Germany első szabadedzésén

Gyári versenyzőként mindig fel van készülve az ember arra, hogy bármikor megcsörrenhet a telefonja, és arra kérik, itt vagy ott képviselje a márkát. Amikor még a Honda pilótája voltam, akkor is többször előfordult, hogy a saját bajnokságomon kívül számítottak rám beugróként, és valahol tudtam, hogy előbb-utóbb a Hyundai Motorsporttól is érkezik egy hasonló telefon.