Előzések, koccanások és látványos ütközések: videón a WTCR szlovákiai hétvégéje

A leglátványosabb összecsapások mindössze 1 percben.

Izgalmas futamok szemtanúi lehettek azok, akik figyelemmel követték a WTCR legutóbbi versenyhétvégéjét. A Slovakia Ringen előzésekből, koccanásokból és komoly ütközésekből sem volt hiány.

A versenyhétvége mindhárom futamán más győztest avattak. Az első összecsapást Nathanael Berthon nyerte, a másodikat Tom Coronel, míg  harmadikat Nicky Catsburg.

A tavalyi bajnok Michelisz Norbert egy 7. és két 10. helyet szerzett.

A Zengő Motorsport pilótái közül Boldizs Bence egy 14. és egy 18. helyet szerzett, Kismarty-Lechner Gábor szereplése pedig egy 16. és egy 17. helyre volt elég.

A szintén a magyar csapatban versenyző Mikel Azcona az első futamban 8., míg a második és a harmadik összecsapásban egyaránt 5. lett.

ALL-INKL.DE Münnich Motorsport magyar pilótája Tassi Attila az első futamban 11. lett.

A versenyhétvége leglátványosabb ütközeteiről készült összeállítást annak ellenére is érdemes megnézni, hogy tudjuk a hamadik futam egyik koccanásába sajnos Michelisz Norbert is belekeveredett  és ezzel sok pozíciót vesztett. Ezek a képsorok ugyanis hozzák a hamisítatlan WTCR életérzést.

A 6 versenyhétvégéből álló bajnokság következő fordulója jövő héten a Hungaroringen lesz.

Borítókép: fiawtcr.com