Vasárnapi sportműsor: Forma-1 Szaúdi Nagydíj

Kisvárda-Mol Fehérvár, és MTK-Újpest az NB1-ben. Ezenkívül tenisz, kézilabda és kosárlabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
13.30: Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
16.00: MTK Budapest–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 

NB II

19. FORDULÓ – élő eredménykövető
13.00: III. Ker. TVE–Békéscsaba 1912 Előre 
13.00: Budaörs–BFC Siófok 
13.00: Szentlőrinc–Kecskeméti TE Hufbau 
13.00: Tiszakécskei LC–Pécsi MFC 
13.00: Dorogi FC–WKW ETO FC Győr 
17.00: FC Ajka–Aqvital FC Csákvár 
17.00: Soroksár SC–Vasas FC 
17.00: Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC 
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC 
18.30: Budafoki MTE–Diósgyőri VTK 

NB III
20. FORDULÓ

11.00: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
11.00: Újpest II–Tiszaújváros
13.00: Debreceni VSC II–Hajdúszoboszló
13.00: Füzesgyarmat–Békéscsaba II
13.00: Hidasnémeti–Putnok VSE
13.00: Salgótarjáni BTC–BKV Előre
13.00: Sényő–Kisvárda II
13.00: Tállya–Eger SE
13.00: Tiszafüred–Kazincbarcika
13.00: Törökszentmiklós–Jászberényi FC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Paks II–Gerjen
13.00: Dabas-Gyón–ESMTK
13.00: Hódmezővásárhely–Cegléd
13.00: Iváncsa–Ferencvárosi TC II
13.00: Monor–Makói FC
13.00: MTK II–Honvéd FC II
13.00: Rákosmenti KSK–FC Dabas
13.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros PASE
13.00: Vác–Balassagyarmat
15.00: Kozármisleny–Mohács
NYUGATI CSOPORT
11.00: Gyirmót II–Andráshida
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Fehérvár FC II
13.00: Gárdony–BVSC-Zugló
13.00: Kelen SC–Balatonfüred
13.00: Komáromi VSE–Veszprém FC
13.00: Mosonmagyaróvári TE–Kaposvár
13.00: Zalaegerszeg II–Nagykanizsa
14.00: SC Sopron–Pápa
16.00: Bicske–Érd

ANGOL PREMIER EAGUE

15. FORDULÓ

15.00: Leeds United–Brentford
15.00: Manchester United–Crystal Palace (Tv: Spíler1)
15.00: Tottenham Hotspur–Norwich City
17.30: Aston Villa–Leicester City (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
17. FORDULÓ

13.00: Saint-Étienne–Rennes (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lorient–Nantes (Tv: Digi Sport2)
15.00: Monaco–Metz (Tv: Digi Sport1)
15.00: Montpellier–Clermont (Tv: Digi Sport3)
15.00: Reims–Angers
17.00: Nice–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)
20.45: Bordeaux–Lyon (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ

15.30: VfB Stuttgart–Hertha BSC (Tv: Arena4)
17.30: Borussia Mönchengladbach–Freiburg

OLASZ SERIE A
16. FORDULÓ

12.30: Bologna–Fiorentina (Tv: Sport2)
15.00: Spezia–Sassuolo
15.00: Venezia–Hellas Verona (Tv: Sport2)
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Sport2)
20.45: Juventus–Genoa (Tv: Sport1)

ROMÁN LIGA 1
18. FORDULÓ

12.30: Mioveni–Sepsi OSK 

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
14.00: Rayo Vallecano–Espanyol (Tv: Spíler2)
16.15: Elche–Cádiz (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Celta Vigo–Valencia (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
19. FORDULÓ
17.00: Topolyai SC–Radnicki Nis 

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ALPESI SÍ
Világkupa

18.30: női szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise
20.00: férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
13. FORDULÓ

19.00: Atlanta Falcons–Tampa Bay Buccaneers
19.00: Chicago Bears–Arizona Cardinals
19.00: Cincinnati Bengals–Los Angeles Chargers (Tv: Arena4)
19.00: Detroit Lions–Minnesota Vikings
19.00: Houston Texans–Indianapolis Colts
19.00: Miami Dolphins–New York Giants
19.00: New York Jets–Philadelphia Eagles
22.05: Las Vegas Raiders–Washington Football Team
22.05: Los Angeles Rams–Jacksonville Jaguars
22.25: Pittsburgh Steelers–Baltimore Ravens (Tv: Arena4)
22.25: Seattle Seahawks–San Francisco 49ers

Hétfő, 2.20: Kansas City Chiefs–Denver Broncos (Tv: Arena4)

ATLÉTIKA

8.15: valenciai maraton (Tv: Digi Sport1)

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA

18.30: futam (Tv: M4 Sport) 

JÉGKORONG
ERSTE LIGA

14.15: UNI Győr ETO HC–Brasov Wolves (romániai)
17.00: Dunaújvárosi Acélbikák–SC Csíkszereda (romániai)

OSZTRÁK LIGA

17.30: Black Wings Linz (osztrák)–Hydro Fehérvár AV19

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

A-CSOPORT (Granollers)

18.00: Franciaország–Szlovénia

20.30: Montenegró–Angola (Tv: M4 Sport)

B-CSOPORT (Llíria)

18.00: Orosz csapat–Lengyelország
20.30: Szerbia–Kamerun

C-CSOPORT (Castelló)

18.00: Románia–Kazahsztán
20.30: Norvégia–Irán

D-CSOPORT (Torrevieja)

15.30: Svédország–Puerto Rico
18.00: Hollandia–Üzbegisztán

NÉMET BUNDESLIGA

13.30: Hamburg–THW Kiel (Tv: Sport1)
16.00: Magdeburg–Lemgo (Tv: Sport1)

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ

21.30: Cleveland Cavaliers–Utah Jazz (Tv: Sport2)

RÖPLABDA

Női Közép-európai Liga, alapszakasz

17.45: Vasas Óbuda–OK Marina Kastela (horvát), Kastela

SAKK

13.30: világbajnoki párosmérkőzés, Dubaj, 8. parti

SÍUGRÁS

16.00: világkupa, Wisla

TENISZ

Davis Kupa-döntő, Madrid

16.00: finálé

UFC
FIGHT NIGHT, LAS VEGAS

Vasárnap, 4.00: Rob Font–José Aldo (Tv: Sport1)

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
VISSZAVÁGÓ

16.00: Valdor-Szentes–Tatabányai VSE
17.00: Tigra-ZF-Eger–BVSC-Zugló
18.00: FTC-Telekom-Waterpolo–VSE Hunguest Hotels-Tungsram

Borítókép: GettyImages 

Videók