Szombati sport: Azerbajdzsán-Wales, Horvátország-Szlovákia

Pályán a Veszprém és a Ferencváros


FUTBALLPROGRAM

EB-SELEJTEZŐK
9. FORDULÓ
C-CSOPORT
20.45: Észak-Írország–Hollandia
20.45: Németország–Fehéroroszország
E-CSOPORT
18.00: Azerbajdzsán–Wales (Tv: Sport2)
20.45: Horvátország–Szlovákia (Tv: Sport2)
G-CSOPORT
18.00: Szlovénia–Lettország
20.45: Izrael–Lengyelország
20.45: Ausztria–Észak-Macedónia
I-CSOPORT
15.00: Ciprus–Skócia
18.00: San Marino–Kazahsztán
18.00: Oroszország–Belgium

NŐI NB I
10. FORDULÓ
13.00: Szeged–Haladás
13.00: FTC-Telekom–Kelen SC
15.00: ETO FC Győr–DVTK

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AUTÓSPORT
WTCR, MAKAÓ
7.55: 1. futam (Tv: M4 Sport)
Vasárnap, 4.25: 3. futam (Tv: M4 Sport)

CURLING
EURÓPA-BAJNOKSÁG, HELSINBORG, B-DIVÍZIÓ
FÉRFIAK
15.00. MAGYARORSZÁG–Szlovákia
NŐK
9.00: Fehéroroszország–MAGYARORSZÁG
20.00: Finnország–MAGYARORSZÁG

FORMULA–1
BRAZIL NAGYDÍJ, SAO PAULO
16.00: 3. szabadedzés (Tv: M4 Sport)
19.00: időmérő edzés (Tv: M4 Sport)

JÉGKORONG
KONTINENTÁLIS KUPA, 3. KÖR
E-CSOPORT
2. FORDULÓ
16.00: Nottingham Panthers (brit)–FTC-Telekom
19.30: SönderjyskE Vojens (dán)–Amiens Gothiques (francia)
ERSTE LIGA
17.30: Gyergyói HK (román)–Corona Brasov (román)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
8. FORDULÓ
B-CSOPORT
17.30: Telekom Veszprém–Meskov Breszt (fehérorosz)
NŐI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
6. FORDULÓ
A-CSOPORT
19.30: Metz HB (francia)–FTC-Rail Cargo Hungaria
FÉRFI EHF-KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS
15.00: Csurgói KK–USAM Nimes Gard (francia)
NŐI EHF KUPA, SELEJTEZŐ
3. FORDULÓ, VISSZAVÁGÓK
16.00: Váci NKSE–Kastamonu Belediyesi GSK (török)
19.00: ZORK Jagodina (szerb)–DVSC Schaeffler
NŐI NB I
18.00: Szombathelyi KKA–Motherson-Mosonmagyaróvár

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I
18.00: Atomerőmű SE–OSE Lions
18.00: DEAC–KTE-Duna Aszfalt
18.00: Egis Körmend–Alba Fehérvár
18.00: Szolnoki Olajbányász–Sopron KC
18.00: Zalakerámia ZTE KK–Naturtex-SZTE-Szedeák
20.20: PVSK-VEOLIA–Kaposvári KK

MOTORSPORT
MOTOGP, VALENCIAI NAGYDÍJ
8.55: Moto3, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
9.50: MotoGP, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
10.50: Moto2, 3. szabadedzés (Tv: Spíler1)
12.30: Moto3, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
12.55: Moto3, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
13.25: MotoGP, 4. szabadedzés (Tv: Spíler1)
14.05: MotoGP, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
14.30: MotoGP, 2. időmérő (Tv: Spíler1)
15.00: Moto2, 1. időmérő (Tv: Spíler1)
15.25: Moto2, 2. időmérő (Tv: Spíler1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Hungast Haladás–Vasas Óbuda
NŐI NB I
17.00: MÁV Előre SC–Palota RSC
18.00: Penta-Gödöllői RC–Budaörsi DSE
18.00: SZBBRA–TFSE

TENISZ
ATP-világbajnokság, London

VÍZILABDA
E.ON FÉRFI OB I, ALAPSZAKASZ
7. FORDULÓ
A-CSOPORT
16.00: Tatabánya–PVSK-Mecsek Füszért
17.15: Szolnoki Dózsa–FTC-Telekom Waterpolo (Tv: M4 Sport)
19.00: PannErgy-Miskolci VLC–Debreceni VSE
19.30: UVSE–Szegedi VE
B-CSOPORT
16.00: AVUS–Metalcom Szentes
16.45: ZF-Eger–A-Híd OSC-Újbuda
NŐI OB I
15.00: Eger–III. Kerületi TVE
17.00: DUE Maarsk Graphics–FTC Telekom
17.30: BHSE–Hungerit Szentes
18.30: UVSE–Szeged

UFC
FIGHT NIGHT, SAO PAULO
Vasárnap, 4.00: Jan Blachowicz–Jacaré Souza (Tv: Sport1)

Videók