NHL: óriási csatában nyert a Red Wings - eredmények

A Detroit Red Wings 0-2-ről nyert hosszabbítás után 3-2-re a Carolina Hurricanes otthonában az észak-amerikai profi jégkorongliga pénteki játéknapján.

A vendégek 16.4 másodperccel a vége előtt egyenlítettek, majd a ráadás 4. percében a győzelmet is megszerezték.

A 2012-es Stanley Kupa-győztes Los Angeles Kings nem bírt az Evander Kane-Devin Setoguchi kettőssel, a Winnipeg Jets két csatára egyaránt három ponttal járult hozzá az 5-3-as sikerhez.

A Colorado Avalanche-ben P.A. Parenteau duplázott a Nashville Predators ellen, így csapata 2009 után először kezdte két sikerrel az idényt.

A Columbus Blue Jackets sorsát a záró harmad derekán 42 másodperc alatt bekapott két gólt pecsételte meg a Calgary Flamesszel szemben, míg a New York Islanders osztrák csatára, Michael Grabner két találattal és egy gólpasszal járult hozzá a New Jersey Devils szétlövéses legyőzéséhez.

Az Ottawa Senators 1:35 perccel a vége előtt lőtt Erik Karlsson-góllal diadalmaskodott 1-0-ra Buffalóban. A kanadai együttes kapusa, Craig Anderson 35 lövést hárított, és ez volt NHL-pályafutása 23. hibátlan mérkőzése.