Nincs söprés, szépített a Dallas!

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nagydöntőjének negyedik mérkőzésén a korábbi három összecsapást elveszítő Dallas Mavericks esélyt sem adott a Boston Celticsnek, és parádés első félidei játékának köszönhetően szépített a párharcban.

86 évesen elhunyt az NBA-történelem egyik legnagyobbja!

Magyar idő szerint ma kora délután, 86 esztendős korában elhunyt Jerry West, aki játékosként és sportvezetőként egyaránt az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) történetének egyik legjelentősebb szereplője volt.

Doncic tripla-duplája semmit sem ért, 2-0-ra vezet a Celtics!

Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) Nagydöntőjének 2. mérkőzésén a hazai pályán játszó Boston Celtics 105-98 arányban legyőzte a Dallas Mavericks csapatát, és ezzel összesítésben 2-0-ra vezet.

A Celtics simán nyerte a döntő első meccsét

A Boston Celtics biztosan nyert a Dallas Mavericks ellen az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) magyar idő szerint péntek hajnalban kezdődött nagydöntőjében.

Boston-Dallas döntő lesz az NBA-ban

A Dallas Mavericks lesz a Boston Celtics ellenfele az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) döntőjében.