Lecsapott a Colorado: A címvédő négyet rúgott a Unitednek

Az MLS 3. fordulójának záró mérkőzésén a Colorado Rapids kiütötte az eddig remekjátszó DC Unitedet. A címvédő négy gólt rúgott a fővárosi alakulatnak.

A mérkőzést a DC United kezdete jobban, ugyanis Dax McCarty és Branko Boskovic lövése is veszélyes volt. Az első említésre méltó Colorado Rapids helyzetet a 10. percben jegyezhettük fel, ekkor Conor Casey próbálkozott gólszerzéssel. Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, de gólt csak a Rapids rúgott. A 38. percben Caleb Folan szerezte meg a vezetést a hazai csapatnak. A gól után összezavarodott a vendég alakulat, mely a labda helyet, már a Colorado játékosait találták el. A második félidő őrületesre sikerült, ugyanis a DC United egyenlítő góljánál (Santino Quaranta) 69:05 percnél állt az óra, a Colorado 70:12 percben ismét megszerezte a vezetést, ezúttal Jamie Smith révén. Érdekes módon a DC United lőtt többször kapura, míg a Colorado kivárásra játszott, hátha elkövet egy nagy hibát a vendég csapat, ami a 81. percben el is jött, ekkor a mérkőzésen, már másodszor Caleb Folan talált be. A 92. percben, még Omar Cummings is gólt rúgott, így a címvédő meglepően simán 4-1-re nyert a DC United ellen.

Colorado Rapids – DC United 4-1