Hamilton a Magyar Nagydíjon állította be Schumacher rekordját - A nap hírei

Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu napi összefoglalójában egy csokorba szedi a nap addigi legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

Sportlövészet: Sidi Péter a hetedik helyen végzett a kisöbű sportpuska 3x40 lövéses összetett számban az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon. Bővebben itt!

Atlétika: Bogár János nyerte a kassai extrém maratoni futóversenyt, melyen a résztvevőknek 1100 méteres szintkülönbséggel kellett megbirkózniuk. Bővebben itt!

Vitorlázás: Az 512 elrajtolt hajó közül 337 tudta a 48 órás szintidőn belül teljesíteni a leghosszabb európai tókerülő pályát a 45. Kékszalag Laptop.hu Nagydíj keretében - közölték vasárnap a szervezők. Bővebben itt!

Forma-1: Öt évvel meghosszabbították a Hungaroring szerződését a vasárnapi Forma-1-es Magyar Nagydíj előtt, így 2021-ig biztosított a magyar világbajnoki futam jövője. Bővebben itt!

Triatlon: A férfiaknál Szabó Attila, a nőknél pedig - címét megvédve - Zelinka Gabriella győzött a hosszú távú triatlon országos bajnokságon, Nagyatádon. Bővebben itt!

Atlétika: A világ idei legjobbjával, 6,02 méteres eredménnyel a francia Renaud Lavillenie nyerte a férfi rúdugrást az atlétikai Gyémánt Liga-sorozat tizenegyedik versenyének második napján, Londonban. Bővebben itt!

Vízilabda: A női vízilabda-válogatott bejutott a legjobb nyolc közé a barcelonai vizes világbajnokságon, miután14-5-re legyőzte a brit csapatot.  Bővebben itt!

Világjátékok: Székely Lilla magyar búvárúszó aranyérmet nyert a nem olimpiai sportágak IX. Világjátékán a kolumbiai Caliban szombaton. Bővebben itt!

Atlétika: Az olimpiai bajnok Pars Krisztián 80,41 méteres dobással nyerte a kalapácsvetést az atlétikai országos bajnokság második napján. Bővebben itt!

Labdarúgás: Csúcsderbit láthatott a Signal-Iduna Park 80 ezres közönsége, ahol a Dortmund 4-2-re legyőzte a Bayern Münchent a német Szuperkupa döntőjében. Bővebben itt!

Labdarúgás: Hihetetlen mérkőzésen nyerte meg a Holland Szuperkupát az Ajax, amely 2-0-ás hátrányból felállva 3-2-re nyert az Alkmaar elleni fináléban. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt - kattints!