Berki Krisztián aranyérme nem megérdemelt a britek szerint - Reggeli hírek

Lemaradtál a nap legfontosabb sporthíreiről? Érdekel, mik voltak a hazai és nemzetközi sportvilág legfontosabb történései? A Sport365.hu reggeli összefoglalójában egy csokorba szedi a nap legfontosabb híreit, hogy semmiről ne maradj le.

Louis Smith, a londoni olimpia ezüstérmese úgy gondolja, neki kellett volna a dobogó csúcsára állnia Berki Krisztián helyett. Véleménye szerint, hibás a tornászoknál jelenleg alkalmazott pontrendszer. Bővebben itt!

Az Újpest együttese 2-1-re legyőzte a Ferencvárost az OTP Bank Liga 4. fordulójában. Bővebben itt!

A könnyűsúlyú egypárevezősök között érdekelt Galambos Péter ezüstérmet szerzett a szám vasárnapi döntőjében a bulgáriai Plovdivban zajló evezős-világbajnokságon, ahol az olimpiai műsorban nem szereplő számokban rendeznek versenyeket. Bővebben itt!

A címvédő Manchester City 3-2-re győzött vasárnap a vendég Southampton ellen a labdarúgó Premier League nyitófordulójában. Bővebben itt!

Már a hetedik percben kialakult a végeredmény a Wigan-Chelsea bajnokin a Premier League-ben Ivanovic és Lampard gólja után. Bővebben itt!

Balázs Attila sorozatban az ötödik bajnoki címét gyűjtötte be vasárnap, miután a tenisz ob férfi egyesének döntőjében legyőzte Bardóczky Kornélt, aki egyben az edzője is. Bővebben itt!

Az olimpiai bajnok kalapácsvető, Pars Krisztián 82 méter fölötti dobással megjavítaná saját egyéni rekordját az augusztus 20-án a Puskás Ferenc Stadionban rendezendő Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon. Bővebben itt!

A hétvégén a bajnoki rajtra készülő MKB Veszprém a németországi EVFH-kupán szerepel Ehingenben. A csapat a pénteki utazást követően szombat délelőtt a lengyel Plockot győzte le, majd este a Paris Handball elleni ütközetet is sikerrel vette. Bővebben itt!