Egypontos győzelem Washingtonban

A Chicago Bulls egy szoros mérkőzésen tudott nyerni a Washington Wizards ellen.

A Chicago Bulls hosszabbításban aratott egypontos győzelmet a Washington Wizards otthonában az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) szerdai játéknapján.

A vendégcsapat többek között Lauri Markkanen 31 pontjának köszönhetően diadalmaskodott úgy, hogy a negyedik negyedben a házigazdák 18 ponttal is vezettek. A Chicago innen fordított, az utolsó pillanatban kiharcolta a ráadást, melyben jobbnak bizonyult az elmúlt hat mérkőzésén immár ötször vesztes Wizardsnál.

Washington Wizards vs Chicago Bulls | December 18, 2019

The Bulls came back from an 18 point deficit in regulation to defeat the Wizards, 110-109 in overtime. Lauri Markkanen tallied 31 points and 9 rebounds for the Bulls, while Zach LaVine added 24 points and 5 assists in the victory.

Philadelphiában a Miami Heat megszakította a vendéglátók szezon eleje óta tartó hazai sikersorozatát, miután Kendrick Nunn 26 és Bam Adebayo 23 pontjának is köszönhetően 108-104-re verte a 76erst.

A New Orleans Pelicans 13 meccses nyeretlenül megvívott találkozó után győzött ismét, mégpedig a Minnesota Timberwolves otthonában, miközben a Boston Celtics sorozatban két vereség után nyert újra, 109-103-ra a Dallas Mavericks vendégeként.
Clevelandben a házigazda Cavaliers csupán harmadik mérkőzését nyerte a legutóbbi 19-ből, kétpontos különbségű diadalt aratva a Charlotte Hornets felett.

Washington Wizards-Chicago Bulls 109-110 - hosszabbítás után
Cleveland Cavaliers-Charlotte Hornets 100-98
Detroit Pistons-Toronto Raptors 99-112
Philadelphia 76ers-Miami Heat 104-108
Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans 99-107
Oklahoma City Thunder-Memphis Grizzlies 126-122
Denver Nuggets-Orlando Magic 113-104
Dallas Mavericks-Boston Celtics 103-109