Oktatott a magyar csapat a Bajnokok Ligájában

Az Eger a következő fordulóban a spanyol CNA Barceloneta vendége lesz február 8-án.

Az Eger három góllal nyert a Hannover ellen a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában.

Eredmény, csoportkör, 4. forduló:
B csoport:
ZF-Eger - Hannover (német) 10-7 (5-4, 2-0, 1-1, 2-2)
a magyar csapat gólszerzői: Erdélyi 4, Hosnyánszky 3, Kovács 3

Dabrowski Norbert csapatának fontos volt a hazai győzelem, mert az első három fordulóban egy győzelem mellett kétszer kikapott.

Az első negyed kilenc találatot hozott, a folytatásban viszont már nehezebben estek a gólok. A második nyolc percben két eredményes akcióval háromra növelte előnyét az Eger, s ugyanennyi volt a különbség a harmadik után is. A negyedik szakasz elején 9-5-re módosult az állás, s bár a Hannover gyorsan visszajött két gólra (9-7), Hosnyánszky Norbert beállította a végeredményt.