Bajnok lehet a Fradi - edzői várakozás

A döntő eddigi eredményei és a teljes program.

A Ferencváros férfi vízilabdacsapata egy lépésre van a bajnoki címtől, ám Varga Zsolt vezetőedző óvatos a döntő harmadik meccse előtt.

„Ugyanúgy készülünk a harmadik döntőre, ahogy eddig. Nem szabad abból kiindulni, hogy hány góllal nyertük az előző összecsapásokat, ráadásul mindig lehet javulni, mert edzőként a tökéletesre törekszem. Minden egyes mérkőzés ebben a döntő sorozatban 0-0-ról indul, és csak az számít, hogy ki nyeri meg őket. Ezek fejezetek egy könyvben. A bajnoki döntő könyvében két fejezet már megíródott, a többi lap viszont még üres... A szombati mérkőzés – természetesen a sport keretein belül – élet-halál harc lesz, ezért erre kell felkészülnünk lélekben. Sokszor elmondom, de tényleg így is gondolom, hogy a Szolnok nagyon jó csapat. Rettentően nehéz legyőzni és mindaddig ők a bajnokok, amíg abba a bizonyos könyvbe más nem íródik be...” – mondta Varga Zsolt, az FTC-PQS Waterpolo vezetőedzője.

Ha nyernek a vendégek, akkor Szolnokon folytatódik a küzdelem jövő hét szerdán. De ha újabb Fradi-sikerrel ér véget a mérkőzés, akkor a zöld-fehérek 18 év után bajnoki címet ünnepelhetnek majd. A szombati mérkőzésre minden jegy elkelt, így telt ház lesz a Komjádi-uszodában. Aki lemarad a döntő harmadik felvonásáról, az az M4 Sporton élőben követheti az eseményeket.

FÉRFI VÍZILABDA OB I
Döntő, 3. mérkőzés, 2018.05.19., szombat 15:00
Császár-Komjádi Sportuszoda

FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa
A párharc az egyik csapat harmadik győzelméig tart. Az állás 2-0 a Fradi javára.
Kapunyitás: 13:30
Közvetítés: élőben az M4 Sporton